Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan magyarázzam el neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el neki, hogy csak a húgom szivatta?

Figyelt kérdés
KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! VAan egy fiú az osztályban akivel régóta haverok vagyunk, de ő nemrég elkezdett sokkal többet érezni irántam, mint puszta barátság, bár nem mondta, de biztos forrásból tudom meg elég egyértelmű is. és péntek este dumáltunk msn-en, és közben elmentem enni, és bejelentkezve hagytam a msnt és bejött a húgom a szobába, és a nevembe elkezdett mindenfélét írni a fiúnak (akit nem is ismer egyáltalán, csak látta msnen, hogy fiúneve van) merhogy ez milyen vices, hogy szerelmes vagyok belé és hogy nem tudok nélküle élni... a fiú meg nagyon boldog volt, azt mondta már régóta ő is ezt érzi irántam, és ez élete legszebb napja stb... mire visszajöttem a géphez azt hittem meghülyültem, de aztán kitaláltam, hogy csak a húgom lehetett meg is kapta a magáét alaposan (kishíján rongyra karmoltunk egymástXD) de ez nem segít semmit... azt írtam a fiúnak hogy sajnos most mennem kell, azóta nem voltam msn-en a telefonom is elzártam lakcímem hálistennek nem tudja. de mivel egy osztályba járunk, holnap muszáj találkoznom vele és én nem tudok neki mit mondani. nem vagyok belé szerelmes kedvelem a gyereket de a szerelemtől ez nagyon távol áll!! ráadásul elég érzékeny srác egyszer már kísérelt meg öngyilkosságot amiatt, mert a szerelme elhagyta... nagyon félek és iszonyú lelkiismeret-furdalásom van.
2007. nov. 25. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Jujj, elég kellemetlen ügy... Hát azt hiszem legjobb lenne, ha még suli előtt vagy utána rögtön beszélnétek (lehet, hogy élőszóban lenne a legjobb, bár úgy a legnahezebb, ezt neked kell eldöntened, hogy szeretnéd)... Nem hiszem h egy órák közti szünet alkalmas lenne rá. Szóval mondd el neki őszintén, hogy mi történt! Mondd azt is el, hogy te mit érzel valójában, és hogy sajnálod, hogy ez történt...

Gondolom a húgodat nem tudod rávenni egy bocsánat kérésre (pedig illene megtennie), bár lehet nem is fogja érdekelni a fiút akkor... Hát nem tudom mennyit tudtam segíteni... Én azt hiszem ezt tenném...

2007. nov. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mentsd le az itteni kérdésedet és az érkezett válaszokat és küld el neki e-mailben. És kérd meg, hogy beszéljetek újra msn-en ha még akar veled barátkozni. Mindenképpen mond el, hogy sajnálod a történteket. :)

Na eggódj. Elmúlik. És a fiú is túl fogja élni. :)

Te meg megtanultad amit a felnőttek már tudnak:

mielőtt felálsz a géptől, elmented a munkát, becsukod a személyes dolgokat, mert mindig jöhet egy tudatlan gyerek vagy figyelmetlen kolléga. :))

2007. nov. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
14%
létci írd meg hogy te szereted-e
2007. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!