Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy magyarázzam meg neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam meg neki a dolgot hogy a régebbi hazugságaimat ne vegye észre?

Figyelt kérdés

Van egy 22 éves nagyon szép lány aki tetszik és szeretném felcsípni.Fel is vettem MSN-re hogy dumcsizzunk.

Ő azonban leszögezte hogy neki olyan pasi kell akinek "van pénze".

Egy picit füllentettem neki,hogy nagyvállalkozó vagyok van egy luxusvillám meg BMW terepjáróm és 200 millió Ft a bankszámlámon.Ja és egy képszerkesztő progival kicsit izmosabbra is formáltam magam a képemen.

A bemutatkozóm olyan jól sikerült hogy már találkozni is akar velem minél gyorsabban.


Az igazság ezzel szemben az hogy albérletbe lakom,segédmunkás vagyok,nincs autóm és lóvém pláne diplomám.Ja és elég vékony is vagyok tehát nem izmos.


Szerintetek bevenné ha azt mondanám neki,amikor találkozom vele,hogy a vállalkozásom éppen tönkrement,luxusvillámat bérbeadtam,BMW terepjáróm a szervizbe van,a 200 millás bankszámlámat pedig éppen egy peres ügyem miatt befagyasztották?

Ja és az izomtalanságot pedig avval magyaráznám hogy néhány napja rá álltam az Atkins-féle diétára és leapadtak az izmaim.

A diplomám meg múltkor szalonnasütéskor véletlenül beleesett a tűzbe.


Igazából nem is akarok tőle sokmindent csak nagyon ágyba szeretném vinni egy párszor.


De szerintetek bevenné?(annyit hozzáteszek hogy nagyon jól tudok beszélni és jó a magyarázó képességem is!)


2009. júl. 21. 22:04
1 2 3
 1/23 dellfil ***** válasza:

Nem kell hazudni! Különben meg vágd el a torkát.

Jó estét nyár, jóestét szerelem....

2009. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Szánalmas vagy te is és a csaj is :D
2009. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

háthallod...:D

sztem ezígy túlsok eccer, hiába jó a dumád, ennyi minden ellentétet eccer úgysem tudsz kimagyarázni.

sztem a vállalkozásodra nyugodtan mondhatod, h jaja, jólmegvan, azt úgysem látja.

bmw szervízbe, az oké.

a 200 millás bankszámlád is maradhat, úgysem fog tőled egyenleget kérni h télleg annyid van e :D

és valszeg a diplomád sem akarja meg megnézni.

a luxusvillát nemtom hogy magyarázd ki. arra találj ki vmit.

2009. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Te totál megzakkantál XD egy olyan csaj nem kéne aki csak a pénzre hajt másadszór meg hazudni profin tudsz :) Szval ha csak ez a szándékod próbálkozz ha meg nem sikerül semmi vesztenivalód mert az ilyen csajokat a srácok nem nagyon bírják!
2009. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hat oregem szerintem huzz ra inkabb.Ezzel a bovli szoveggel lehet ,hogy meg a markodnak sem kellesz majd.A csaj meg rib.
2009. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Thurston ***** válasza:
100%

"A diplomám meg múltkor szalonnasütéskor véletlenül beleesett a tűzbe."


Háttehülyevagy. XD


Meg egyébként is.

2009. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ne szidjátok már le :D ha ezt meglehet tenni egy lánnyal, akkor úgykell neki :D
2009. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Ezzel a bovli szoveggel lehet ,hogy meg a markodnak sem kellesz majd."


Én ezt nem mondanám.Akit eddig akartam azt megszereztem.

Csak ennél a lánynál akadályozó tényezők léptek fel,éppen ezért "különlegesebb módszereket" kell bevetni a becserkészéséhez.

A hazugság csak eszköz a jó cél eléréséhez.

A cél pedig szentesíti az eszközt!

2009. júl. 21. 22:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Azért majd a találkozó után írhatnál, hogy mik lettek a fejlemények. Érdekelne hogy bevette-e a csaj... :D XD
2009. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Hát ez nagyon komoly...én ellene vagyok minden ilyennek...na de ilyen csaj esetében...az a minimum hogy lefekteted párszor, aztán meg hagyod a p....ba

Megérdemli a kis 3,14csa...ez van sajnálom:::(

Egyébként a szalonnasütős diplomaégést...inkább hagyd ki.

A lakást kiadhattad...de még jobb ha azt mondod hogy felújítják mert meguntad a korábbi stílusát...

A számlád szerintem se kérdezi majd, a kocsit meg rommá törted...pl...és akkor még sajnálhat is ( ha tud egyáltalán).Ha már olyan jó kis képességed van az ilyesmire, akkor találd ki hogy telibe találtál egy szarvast és rommá tört a kocsid, és most rendelted meg az új BMW-det, de várnod kell még rá.:)

Szerintem a lány nem egy nagy ész...meg emberileg is egy nagy nullla....szal még örülnék is neki ha bevenné a sztoridat...

Ja és hogy vékonyka vagy...hát az se nagy munka neked...szerintem elég ha annyit mondasz neki, hogy a baleset után kórházba kerültél mert megsérültél...rehabra járták és nem tudtál edzeni, összeestél picit, de már rajta vagy az ügyön...csak finoman kell edzened, mert a gerinced sérült meg és nem szabad nagyon megeröltetned, nehogy baja legyen...

Basszus...ez egész jó így nem? Nagyon remélem hogy beveszi a csaj a dumádat, mert kíváncsi vagyok rá!

Írj mindenképpp, hogy mi volt!

SOK SIKERT! :)

20 éves lány

2009. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!