Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Roma lányokat hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányokat hol lehet megismerni Pesten? Van valami hely ahol nagyobb arányban fordulnak meg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 9. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Minek? Pff...
2017. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Blaha, Boráros, Vaskapu utca, Pöttyös utca, Gubacsi út, per pillanat most hirtelen.
2017. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert kb életemben nem beszélgettem még egy roma nővel sem
2017. okt. 9. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el nem vesztettél semmit. Ha eddig nem alakult ki benned negatív kép a romákról akkor ne is akard megismerni őket mert uátna biztosan rossz véleménnyel leszel róluk.
2017. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem is a putrisabb arcokra lettem volna kíváncsi, hanem akik végeztek is valami iskolát, normális helyen élnek, dolgoznak.
2017. okt. 9. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Sziasztok!


Szerintem kérdező itt butaság volt fel tenned a kérdést.. :D

A roma,cigány szó alatt mindenkinek a büdös,koszos senkiházi emberek jutnak eszükbe..sajnos.. De pl én cigánylány vagyok! Nincs ebben semmi rossz!!

Az én körömben sok a nem cigány ember és azt mondták mikor évekkel ezelőtt meg ismertük egymást,hogy soha nem is gondolták,hogy létezik normális cigány... Nagy Városban élek.. Bár merre megyek mindenki kedvel normálisnak tart!! Azt hiszem nagyon sok függ a gyökerektől... Pl anyukám,apukám mindíg rendesen dolgozott nem jártak lopni, csalni,hazudni! Rajtam kívül sikerült felnevelniük 3tesómat is! Egyikünk sem alpári bőgve beszélő cigány! Normális,kedves és udvariasak vagyunk és rendesen dolgozunk! Azokat akik alpáriak én is kerülöm!! Mert még ilyesztőek is... Sosem tudni kiben mi fordul meg...

Szép napot!:)

2017. okt. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Diavolino44 ***** válasza:
Dobj ki a haz ele egy kis vasat. Jonni fognak. ;)
2017. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezért a mentalitásért nem foglalkozom én magyar férfival...
2017. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8# (y)
2017. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!