Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon kínos ha fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos ha fiatalabb pasi tetszik?

Figyelt kérdés
2 év van a javamra, nyílván külsőre nem látszik, inkább én tűnök fiatalabbnak, én 20 éves vagyok, ő 18.
2017. okt. 9. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Így van, szégyöld magadot :SSS


Mondjuk a kérdés kínos az bizti bá$tya.

2017. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Sztem nem annyira vészes .Ha a pasi komoly felfogásu akkor boldogulni fogsz vele .
2017. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kínos. Két év az semmi. Köztünk több van, szintén az én (nő) javamra, mégis minden nagyon jól működik.
2017. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy!


Ha elég felnőtt vagy a randizáshoz, akkor ahhoz is légy elég felnőtt agyban, hogy egyedül döntsd a saját életedről!


Egyébként kinek kínos? Neked? Ha igen, akkor minek akarsz vele összejönni?

Ha másnak? Kit érdekel?

2017. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne kínos? Ugyan már.
2017. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25 voltam mikor családot alapítottam egy 22 évessel. Fel sem tűnik, hogy idősebb vagyok, rengeteg dologban ő az érettebb, komolyabb dolgokban nagyobb a tudása és sokkal felelősségteljesebb, mint én
2017. okt. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Micsoda??? A barátnőm 38 én pedig 27 vagyok.
2017. nov. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!