Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy reagálnátok, ha első randin a nő megkérdezné, feministák vagytok-e?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Visszakérdeznék, hogy ezt valamiből leszűrte?
2017. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Válaszolnék a kérdésre, elvégre azért találkoztam vele, hogy kérdéseket tegyünk fel egymásnak és megismerkedjünk.
2017. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Semmit. Beszélgetnék vele a témáról, hogy mit hogyan lát. Alapvetően nincs bajom magával a feminizmussal.

Azzal már sokkal inkább, ha egy nő manapság veri az asztalt, hogy ők mennyire el vannak nyomva.

2017. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Megkérném, hogy definiálja a feminizmust.

Ha a nemek közötti jogegyenlőséget jelenti, akkor az vagyok, ha nemi kvótát, pozitív diszkriminációt, férfigyűlöletet és hasonlókat, akkor nem.

2017. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kezecske :)
2017. okt. 10. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Az attól függ milyen aspektusban. A natúr, eredeti feminizmussal semmi baj nincs, támogatandó. De több alágazata is van ami viszont szerintem elmebajos. Az olyan szélsőséges irányzatait utálom ahol ilyen sziporkázásokat hallani/olvasni... Mind létező példa, fórumokon chat-oldalakon futottam beléjük, igaz ebből az egyik nő a himnuszokat is betiltaná, mert "nacionalista érzéseket szül"


"A (heteroszexuális) fehér férfi minden baj forrása a földön!!!" (Akkor miért randizunk, ha ennyire utálod ami vagyok?)


"A fehér férfiak mindenkit elnyomtak X éven át, most X évig kellene bűnhödniük emiatt!" (??? Most tőlem teljesen független emberek bűnei miatt bűnhödjek én? Még az őseim között se voltak rabszolgatartók vagy kizsákmányoló mágnások, nem értem ezt a kollektív büntetést-dolgot)


Illetve olyan feminista alágazatok amik csak a nőkre hátrányos dolgo ellen küzdenek, de hangosan röhögnek és tiltakoznak, ha a férfiakra káros dolog ellen lépnek fel valahol. Igaz ezen alágak követői sima férfigyűlölők és sokuk látens leszbikus. Ami nem baj, csak nem így kellene levezetni.

2017. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt mondanám hogy kubista vagyok
2017. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, mit ért a feminista alatt. Meg visszakérdeznék, hogy ő maszkulinista-e.
2017. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, nem vagyok feminkista, de azért nem is rabszolgát keresek.

A kettő közt vagyok valahol.

2017. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hogy sátánista vagyok
2017. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!