Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok hozzá, ha egy kedves kolléganőtök megkérdezné tőletek, hogy nem e ültök be valahova beszélgetni munka után? Túl rámenősnek találnátok? Inkább szeretnétek Ti megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy tetszik egy munkatársam már elég régóta,és meguntam,h mindig csak szemezünk egymással,és nem történik semmi,ő nem lép...

Ezért arra gondoltam,hogy kezdeményezek én.


2014. ápr. 3. 18:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, próbáld meg, manapság már nem gáz ha a nő kezdeményez. De szerintem, ha egy pasi nem közeledik, akkor annak jó oka van...
2014. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne nagyon.
2014. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jól hangzik. :)
2014. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön a nő akkor örülnék. Ha nem, akkor rámenősnek tartanám. Ennyi. :)
2014. ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Igen .Azt azért kérdezd meg majd Tőle hogy Ő miért nem lépett Feléd ?

Engem személy szerint zavarna ha a munkahelyen ezzel zaklatnának.De a munkahelyen kívül és vagy a munka után lehet róla szó.A kettőt nem tudnám keverni

2014. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzéssel töltene el, persze csak ha tetszik a nő és nem másért akad meg mindig rajta a szemem.
2014. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
szerintem ez jó ötlet :)
2014. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Simán belefér a mai világba. Sok csávó örül ennek főleg a szorongósak.
2014. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ettől nem tűnnék könnyűvérűnek,ugye?
2014. ápr. 3. 18:30
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha komolyan érdekel az illető, akkor nem.
2014. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!