Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért utasítatok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért utasítatok el élből, ha egy pasi ismerkedni szeretne veletek?

Figyelt kérdés
Főleg ezen az oldalon lett ez nagyon jellemző, és nem értem, miért.
2017. okt. 11. 16:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Mivel nem csak te írsz rájuk és korlátolt idejük van
2017. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Főleg ezen az oldalon?! Mert nem ismerkedem online. Nem ezért vagyok itt! Képzeld el hogy te valami játékot játszol online multiplayer és egy másik srác ismerkedni akarna veled. Gondolom te sem azért vagy ott.


---


Ha a kérdés normális lett volna és nem a netes ismerkedésről szól: Azért, mert elsőre látom, hogy nagyon nem tetszik külsőre.

2017. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Mert velem beszélgetnek.
2017. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem ismerkedni járok ide.
2017. okt. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerkedni járok ide, eleve van barátom, élőben szintén azért, mert van barátom, ha nem lenne akkor meg valószínűleg azért, mert nem tetszik eléggé az illető.
2017. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
98%
Mert ez nem egy társkereső oldal!!!!! Ezt mikor fogják már fel az idióta kis p.csök?
2017. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert van párom én nem ismerkedek
2017. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert ez konkrétan nem társkereső -.-
2017. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki kb minden válaszom után ír egy üzenetet, hogy "kedves gyakoris lány! szivesen ismerkednék veled"? :D

Leírták előttem is. Nem társkereső oldal. Másrészt itt még csak egy rohadt képet se láthatunk rólad, azt se tudjuk fiú vagy-e, vagy egy 50es indiai leszbi...

Az már csak hab a tortán, hogy van párom. Plusz sosem ismerkednék interneten. Nem kajtattam a kapcsolatot soha. Éltem a kis életem aztán ha valakivel találkoztam, és szimpatikusak voltunk, akkor lett belőle valami. De sosem kerestem ilyen elkeseredetten a kapcsolatot, mert eredményre sosem fog vezetni. Aki itt a gyakorin próbál társat találni (és ennyire elkeseredetten, hogy egy nap 3 levelet is kapok tőle néha), azzal valami komoly gond van. Gondolom ezt látja a legjobb lehetőségnek, mert semmi más nem jött neki össze.

2017. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ja, azt hittem, arról van szó, hogy élőben odamész lányokhoz, és elutasítanak. Így nem számít.


A gyakori kérdések nem egy társkereső oldal, sőt, számos nő már eleve párkapcsolatban él, aki itt szokott válaszolgatni. Mondjuk ha egy olyan válaszomra érkezik egy ismerkedős privát, amiben leírtam, hogy barátom van, az úgy fel tud idegesíteni, hogy olyankor elküldöm szövegértés kurzusra a tagot. :"D


A fő megoldás viszont tényleg az, hogy ez nem társkereső. Annak sem lenne sok értelme, hogy végül elkezdetek ismerkedni, aztán kiderül, hogy az ország két végén éltek.


Akiket ismersz is, azok közül nincs olyan, aki tetszik?


22/N

2017. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!