Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy normális 33 éves Budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális 33 éves Budapesti pasi hol tudna ismerkedni normális lányokkal?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
ha képes vagy ebbe a mondatba még egyszer beleírni a normális szót elmegyek veled randizni, mert az már csoda lesz :)
2016. dec. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
A normális épp annyira szubjektív mint az idióta.
2016. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Neten, élőben egyaránt, szóval tulajdonképpen bárhol.
2016. dec. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 llorTllorT ***** válasza:
miért hitteted magad?te nem vagy normális 😂
2016. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

normális lányok?


ha ha ha, jó poén volt az év utolsó napjára. :D

2016. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
El ne hidd, hogy normális. Ez a 30%os válaszoló.
2017. jan. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irtam privatot.

N

2017. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1-es, kétszer írta le, és mindkétszer oka is volt, túlliheged.

Kérdező, közös hobbi sokat segítene, de nem magadra erőltetve olyasmit ami amúgy nem érdekel. Ha például szereted a norvég konyhát (szándékosan valószínűtlen példa), akkor járj el norvég főzőtanfolyamra, kapcsolódó fesztiválra, hering expo-ra, stb. Így olyan nők lesznek körülötted akikkel közös érdeklődési körötök van plusz beszélni is tudtok miről, van miért szóba elegyedni.


Az már egész más kérdés, hogy normális nők egyre kevesebben vannak, de legalább is elég profin rejtőzködnek. Vagy mind norvég hering expo-n rekedt u___u

2017. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy normális 33 éves Budapesti pasi hol tudna normálisan ismerkedni normális lányokkal?


#1: Én beleírtam, akkor randi este 8-kor megfelel? Gyere értem kocsival, és öltözz ki kislány. :D Ha nem vagy lány, akkor is te leszel a lány ma este.

2017. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!