Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, őszinte valaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszinte valaszt adnátok arra, hogy ha ismerkedési fázisban eltuntok, majd Veszi a lany a bátorságot es rátok ír, akkor azt TI mennyire veszitek nyomulasnak?

Figyelt kérdés

Napokig gördülékeny, aktív kommunikáció. Kölcsönös keresés. Aztan egyszer csak egy het leforgása alatt eltűnik az éterben a pasi.


Ilyenkor erdemes még titeket keresni vagy nálatok nincs taktika,hanem ez egy egyértelmű nem? Jobb nem rátok írni valaszt remélve?


Koszonom a fair valaszokat elore Is!

31/N



#randi #üzenet #nyomulás #Keresni a férfit
2017. okt. 14. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem nyomulas, de ha eltunik annak nyilvan oka van, nem kell eroltetni.
2017. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Tapasztalataim alapján ilyenkor másik nő van a képben, akivel hamarabb összejöttek a dolgok.
2017. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, hogy sok férfitársam műveli ezt, de nem korrekt dolog a másikat bizonytalanságban hagyni. Nem lehet tudni, hogy milyen sebeket ejtünk a másik lelkén azzal, hogy eltűnünk a Bermuda-háromszögben, tartozunk neki legalább egy mondattal, hogy miért nem akarjuk folytatni. Persze, föl lehet hozni példának ilyenkor azt, hogy a próbaidő alatt is mindenféle magyarázat nélkül fel lehet mondani vagy ki lehet rúgni az alkalmazottat...
2017. okt. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne nyomulás? A kapcsolat a kölcsönösségen alapul.
2017. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, azon a kb. 5 percen kívül amíg leírod neki, mit veszíthetsz? Ha nem akar semmit, akkor úgysem látod többet...
2017. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Tegnap delutan irtam neki egy "hogy vagy" uzit,amire egybol irt, beszelgettunk ket orat, de nem erzem rajta,hogy akarna tovabbra is talakozni. szerintem van mar mas a képben.

2017. okt. 17. 14:35
 7/10 anonim válasza:
Bar inkabb pasi velemenyt szeretnel, elmondanam az enyemet is, remelem hasznos lesz a szamodra. En mindig a komplikalt pasikhoz vonzodtam, tehat a hetekig minden rendben aztan hirtelen eltunes nagyon ismeros a szamomra. Sokaig azt tettem amit te, orlodtem, hogy akkor most irjak/hivjam vagy ne, buszkeseg, nyomulas, stb... Ha irtam akkor kb. ugyanaz lett a vegeredmeny, mint nalad. Legutolso ilyen alkalomkor,erot vettem es talalkoztam a pasival es megkerdeztem direkt (nem tamadtam ra, de nem kerultem a szemelyes talalkozot, igy sikerult beszeljek vele). Segitett, tisztan megmondta, hogy mi a helyzet, nem volt kibuvo.
2017. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De neked legalább sikerült egy talit összehozni vele, ahol beszelhettel vele. Mi azota egy betűt se váltottunk egymással. Eltűnt , köddé valt. De egyértelmű mar,hogy vagy csaj van a dologban vagy kalandot keresett bennem csupan.

A te sracod nem is látott többet belétek?

2017. dec. 6. 21:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett? :)
2018. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hű, jó regi a kérdésed.:) hatha valakinek még jol jon a válasz.:)

Hogy mi lett? Semmi!!! Kiderült Fb-rol,hogy hamarosan mar massal nyomult, tehát több vasat tartott a tűzben. Engem kiikszelt,csak elfelejtett elköszönni :) szóra se erdemes! Levesbe való!:)

2019. nov. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!