Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mire gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mire gondoltok, amikor idegen pasi ír nektek facebookon ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
?
2017. júl. 4. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Megkerdezem tole, hogy honnan ismerjuk egymast. Ha sehonnan, akkor udvariasan elbucsuzom es azonnal kilovom.
2017. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben szimpatikus az illető akkor örülök. :)
2017. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit, mert ismeretlen nem tud írni nekem.
2017. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
magyarázd már el nekem kérdező, vadidegenként hogy tudsz valakinek úgy üzenetet küldeni a facebookon, hogy észre is vegye, megnézze?
2017. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán úgy hogy előtte bejelöli őket? Sherlock.
2017. júl. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a modora. Van, amikor csak forgatom a szemem, hogy mi a jó isten ez, de általában örülök neki, függetlenül attól, hogy mi lesz a vége. Azt nem szeretem, ha valaki rámtelepedik és folyamatosan írkál akkor is, ha tudja, hogy nem akarok ismerkedni.
2017. júl. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
'Na ennek most nem írok vissza'. Viccet félretéve, nem szoktam ismeretlenek visszairni, maximum nagyon ritkán, akkor is általában kar. Multkor tobb ismertebb irogato is szinte 'leszidott', mert nincs kint, hogy kapcsolatban vagyok, nincs erre utaló jel, es szerintük ezzel 'hamis uzenetet képviselek'. Inkabb ne facebookon ismerkedj, ott senki nem szeret.
2017. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyelmen kívül hagyom, nem jelölöm vissza, ha meg csak ír nem oldom fel az engedélykérést. Nem társkereső. Az teljesen más, ha pl. bent vagyunk egy közös csoportban úgy indult el ott egy kommentelgetés és utána írunk privátban. Én kórházban dolgozom, sokan bejelölnek munkahelyről akik azt sem tudom ki. Azonban ha van x közös ismerős, látom a lapján tényleg itt dolgozik, azokat visszaigazolom, mert nem akarom, hogy az legyen én vagyok az yx és lenézem őket.
2017. júl. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezem, hogy ismerem-e valahonnan, ha írja, hogy nem, csak bejelölt, akkor megírom neki, hogy van párom és egyébként sem jelölök ismerősnek ismeretleneket.

(voltak mar ilyen esetek, mindig így jártam el)

22/L

2017. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt, hogy milyen aranyos, hogy érdeklődik, és milyen értékelendő az, hogy mer kezdeményezni, s nem egy egy gyáva kukac.
2017. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!