Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban ti mit gondoltok arról, ha valaki gamer?

Figyelt kérdés

Mit reagáltok amikor megtudjátok a másikról ezt?

Amikor azt mondja, hogy ő gamer, akkor ti egyből arra gondoltok, hogy függ a játékokon és elutasítóak vagytok vele? vagy adtok esélyt? érdeklődtök a szokása felől? (mennyit, mit hogyan, prioritás...)


mind2 nem válasza érdekel



2017. szept. 15. 12:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Én együtt lakok egyel és elég borzasztó hallgatni ahogy esténként ordibál a mikrofonba szóval mostantól inkább kerülöm őket.. semmi baj nincs azzal ha valaki szeret játszani de azért legyenek komolyabb céljai az életben.
2017. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Még egy közös dolog. Örülnék neki

De mindig megvárom, hogy elsőnek inkább ő hozza fel.

Nem probléma ha ő csézik, játszok vele szívesen azt is, de én inkább cod2-zök.

Mielőtt jönnének a privátok, jövőre házasodom, ő már idő miatt nem játszik annyit, de ő is gamer volt :)

2017. szept. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

#1:

szóval egyből elutasítod, ha valaki ezt felhozza?


#2:

sok boldogságot :)

2017. szept. 15. 12:10
 4/24 anonim ***** válasza:
Köszönjük ^^
2017. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha egy hobbi kikapcsolodasra, akkor ok. En is szeretek jatszani. De ha minden ele helyezi, nincs mas celja, akkor kizaro ok.

Viszont ha magat eleve igy jellemzi, az fuggosegre utal.

2017. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen párom, teljesen elhanyagolt, inkább jatszott ahelyett, hogy velem lett volna (és ne napi 1-2 órára gondolj, hanem minden szabadidejében). Tönkrement ebbe a kapcsolat, hiába kértem, hogy változtasson. Végül én hagytam őt ott ezért. Tehát nagy fekete pont lenne ez most már ismerkedéskor a eossz tapasztalatom miatt.
2017. szept. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#5:

én gamernek tartom magam, de nem vagyok függő (tudom minden függő ezt mondja :D)

régen tényleg volt olyan, hogy napi szinten 15-20 órákat is toltam, de soha nem voltam függő, sokat járt az agyam a játék körül, ezenfelül még meg volt a napi rutin, nem lettem igénytelen, hogy pl nem fürödtem napokig meg ilyenek

bármikor képes lettem volna letenni a játékot, volt erre sok példa is

volt olyan, hogy hosszabb ideig semmi játék, de ettől még gamernek tartom magam :)


én már nagyon régen kezdtem el játszani, 14 éves koromban emiatt kezdtem el programozással foglalkozni, ma már több szakmám is van ennek köszönhetően, hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom, továbbá akikkel együtt felnőttem sokan pont emiatt léptek informatikus (grafikus, programozó...) pályára

most pl azért nem játszom, mert otthon a játékfejlesztés viszi el az arra ráfordítható időt (a munkahelyen meg nem is tudnék :D)

persze a nem gép előtt ülős programok is elvisznek heti szinten jó pár órát, de ezzel sincs gondom


eddig ismerkedésnél nem tűnt fel, hogy bárkit is zavart volna ez, csak érdekelt ki mit gondol erről a dologról

egyik ismerősöm mondta, hogy talán azért nem zavarták az eddigi csajokat, mert informatikus vagyok


mondjuk azt megjegyzem, hogy elég sokat vagyok online elérhető és játék közben ha ír valaki amint tudok válaszolok is, max 10-30 perc amíg nem reagálok és ha olyan téma van ahova teljes koncentráció kell akkor szólok, hogy ezt játék után beszéljük meg, vagy ha nagyon olyan akkor kilépek a játékból és ráfókuszálok az illetőre (nem feltétlen párkapcsolatról van szó)

2017. szept. 15. 12:24
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
A gamerek nyomorekok, csak a valosagban elo emberek erdekelnek.
2017. szept. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#6:

én az exem mellett akkor kezdtem el sokat játszani amikor elegem lett belőle, hogy én igyekszem tenni a kapcsolatért ő meg hisztizik és tized annyi erőfeszítést nem tesz

és ezt most ne úgy képzeld el, hogy beképzelem magamnak, ő ki is mondta, hogy nem tudja értékelni amit teszek érte

szakítás után derült ki, hogy a problémákat nekem el sem mondta (pedig lett volna lehetősége, én elmondtam amikor zavart valami)


de persze megértem a te negatív tapasztalatodból származó ellenszenvet

sajnos ismerek mind2 oldalról feleket, ahol a függőség a gond

szerintem megfelelően kell megválasztani a prioritást


vannak szenvedélyek amikre hagyni kell időt a másiknak, ezt jobb lekommunikálni előre


azért remélhetőleg neked is sikerül megtalálnod a megfelelő partnert, sok sikert :)

2017. szept. 15. 12:29
 10/24 anonim ***** válasza:
42%
Női gamerből hálistennek kevéssel találjozram eddig. Attól függ, hogy naponta mennyit tolná, ha csak 1-2 órát, akkor oksa, ha többet, akkor felejtős. Ezt az időt lehetne egymásra is fordítani. Nem bírom a kockákat.
2017. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!