Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket miért zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket miért zavar, ha egy férfi jóban van az édesanyjával felnőtt korában is?

Figyelt kérdés
31 éves egyedülálló férfi vagyok.Nem értem, hogy a nők miért ennyire korlátoltak, hogy képtelenek megérteni az anyagi érveket arra, hogy a szüleimmel lakok most is. Sajnos a magyar keresetek nem nyújtanak elég anyagi háttért, hogy elköltözzek, meg amúgy is, hogy várhatják el, hogy külön éljek, mielőtt még találnék egy nőt magam mellé? Nem csak a szüleimnek jön jól hogy beszálok a rezsibe, de édesanyám mos, főz és takarít rám, amit nehezen nélkülöznék kényelmi szempontból. Ez miért ciki a mai feminista, karrierista, pénzéhes nők szemében? Na meg az, hogy én jóban vagyok édesanyámmal, és nagyon is számít a véleménye a lányokról akik szóba jönnek nálam. Egyszerűen szeretem ha kikérhetem a véleményét róluk. De volt már rá példa, hogy egy lány otthagyott emiatt, mert elhívtam egy közös programra vele.
2017. okt. 17. 19:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Mert ettől nagyon úgy tűnik hogy “anyuci kicsi fiacskája” vagy.
2017. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
87%
Ha te így jól érzed magad, keress olyat, akit nem zavar, és kész! Nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen.
2017. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
94%
Van különbség aközött, hogy jóban vagy a szüleiddel, meg aközött, hogy nem nőttél fel (nem életkor szerint), és rajtuk csüngsz, miközben mások a te korodban önállók, saját háztartást tartanak fenn akár egyedül is, és nemhogy a szüleik szolgálják ki őket, de ők ápolják, gondozzák, vagy akár teljesen eltartják a szüleiket.
2017. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
76%

Alapból kerülöm az olyan pasikat, akik 31 évesen még mindig ott tartanak, hogy "a magyar keresetek nem nyújtanak elég hátteret". Ha egy tanulatlan, életképtelen lustaság vagy, akkor tényleg nem. Tanulj, képezd magad, ha más nem tanulj nyelveket és találd fel magad külföldön. Ha nem viszed semmire, az csakis a te hibád, nem nyafogni kéne, hanem fejleszteni magad a sikerért.


Az pedig, hogy anyukád lát el, mint egy kisgyereket, mert képtelen vagy gondoskodni magadról...azt most megsúgom, hogy az életben nem lesz olyan nő, aki így összejön veled. Vagy ha lesz, akkor az egy hasonlóan nagy csődtömeg.

2017. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%

Engem személy szerint egyáltalan nem zavar ha egy férfi jóban van az édesanyjával, szerintem ez jó dolog. DE! Sajnos volt már olyanban részem, hogy tőled idősebb pasi konkrétan az anyucija szoknyája mögé bújt, és az anyján keresztül rázott le párszor. Példának hogy nála voltam, összevesztünk, azt hazudta hogy elmegy és nem jön haza, erre hívogatta az anyját 5 percenként hogy ott vagyok-e még vagy sem! Na ez nagyon gyerekes viselkedés. Szóval ez az anya-fia kapcsolat csak addig egészséges, amíg nem vagy tipikusan anyuci kicsi drágája, akinek fogni kell a kezét, és mindig azt csinálja amit az anyuci mondd.

Lényegébe véve egyébként valamikor elkell kezdeni különválni a szülőktől (tudom, ez magyar fizetések mellett tényleg nagyon nehéz) mert más 30 éves pasi már nős, gyerekei vannak, tehát eltartja a családját.

2017. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
90%

"Édesanyám mos, főz, és takarít rám"

Pont ezért. Párom mikor összejöttünk 21 éves volt, de magára mosott, nem halt éhen ha anyósom éppen nem volt otthon, és ha valahol kosz volt azt feltakarította. Alapvető dolog egy felnőtt embernek. Nincs is annál könnyebb, mint havonta odalökni anyukának egy huszast...

Aki pedig 31 évesen nem tud összeszedni annyi pénzt, hogy vegyen egy saját lakást, azt nem gondolnám felnőttnek. Párom "csak" egy szakmunkás, mégis 300 ezrekkel a zsebében fejez be egy-egy munkát. Ezek csupán kifogások, és egy nagyon korlátolt gondolkodás. Te még egy nagy gyerek vagy, és nem csodálom, ha nem találsz így párt. Azzal semmi baj nincsen, ha valaki jóban van az édesanyjával, viszont azzal igen, ha ugyan úgy gyerek marad emiatt. Illetve ha mindenben csak anyuka véleménye számít, nem tud neki ellent mondani, és nem tud kiállni a párja mellett.

2017. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen egyetértek a 3. válaszolóval.


Te kevered a szezont a fazonnal.


Te ANYUCI PICI FIACSKÁJA vagy!!!!!!!!! Ennyi. És kell a fenének olyan 31 éves GYEREK, akire még főznek mosnak takarítanak.

2017. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok feminista...


De már ha minden ennyire kerek a mamával akkor minek neked társ ?-verje is ki anyuka neked....

2017. okt. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

" De volt már rá példa, hogy egy lány otthagyott emiatt, mert elhívtam egy közös programra vele."


Hamarosan megszületik a kislányunk. Imádkozom, hogy az ilyen anyuci pici fiaitól meneküljön jó messzire! Tudod miért??? Mert ha neked kis csillag lesz egyszer feleséged és gyerekeid, pokollá fogod tenni az életét az anyukáddal együtt. Elmondjam miért? Azért mert, nem fogsz mellette kiállni soha a büdös életben. Képzeld csak, én sem vagyok feminista, karrierista és pénzéhes nő, mert volt egy kapcsolatom ahol az akkori kedvesem havi netto 300 körül keresett, volt kertes ház, csak éppenséggel boldogság nem. Tudod miért? Mert anyukáék hiába laktak a Felvidéken onnan igazgatta a kicsi fiát és k....ra belefáradtam 3,5 évig. Ott is jött anyuka velünk nyaralni, igazgatta a háztartást amikor ott volt. Gyakorlatilag abban a házban nem is főzhettem olyankor, amikor ott volt, mert nem.


"Egyszerűen szeretem ha kikérhetem a véleményét róluk." Ezek szerint nem vágták még el a köldökzsinórt! Te tudod, hogy éled az életed, csak nehogy az legyen, hogy 40 évesen még sem család, sem feleség.

2017. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
40%

#4


Ezt milyen könnyű mondani, de mikor beleütközik az adott ember, hogy majdnem minden tanfolyam 200 ropi körül kezdődik és lehetőleg úgy vannak az időpontok, hogy a főnökeid csak nagy morgás kíséretében engednek el rá, akkor már nem is olyan könnyű...

2017. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!