Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek, ha elmondanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha elmondanátok egy fiúnak, hogy 23 évesen még nem voltatok senkivel, de nem hinné el?

Figyelt kérdés
2 hónapja megismerem egy fiút, azóta többször randiztunk, csókolóztunk, sokat beszélgettünk és mivel én is kívánom őt, el mertem neki mondani, hogy még nem voltam senkivel, gondoltam, ezt jó tisztázni, mielőtt oda kerülne a sor, hogy ne érje meglepetés. Ő nem hitte el és csak annyit mondott, hogy "na persze" és kiröhögött. Azt vettem ki a reakciójából, hogy számára ez fura, biztos nem mondom komolyan. Utána féltem erről tovább beszélni és azóta nem is tudom, hogy mit kéne tennem. Elkezdtem szégyellni magam ezért, mert bár tudom, hogy ez a mai világban fura, de sajnos sokáig nem szerettem a testemet (kicsit duci voltam) és később nem volt olyan, akivel szívesen jártam volna, így hát beletörődtem és nem foglalkoztam ezzel, hogy szűz vagyok. Nem tudom, hogy miért így reagálta le és hogy tényleg bénának tartana-e, ha rájönne, hogy nem vicceltem. Nem tudom, mit tegyek, forszírozzam-e még a témát.
2017. febr. 4. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
semmit mondanám neki nem kötelező elhinni ill ha szeretkezünk úgy is észre fogja venni
2017. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A legrosszabb ***** válasza:
16%
Nekem az első barátnőm akarta beadni ismerkedésünkkor, hogy még soha nem volt senkivel, ki is röhögtem érte. Szarul esett neki. Aztán később bevallotta, hogy mégis csak volt előttem valakije, többen is. Nagyon értett ezekhez a manipuláló játszmákhoz. :D Na ezért nem hiszünk a nőknek úgy általában... akkor is hazudtok, amikor kérdeztek.
2017. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: Nem akartam, hogy akkor vegye észre és gondoltam, elmondhatom neki ennyi beszélgetés után.

Második: Én nem titkolnám, ha már lett volna előtte valaki, mivel sztem ebben a korban már természetes.

2017. febr. 4. 19:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el anno!
2017. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mélyen elgondolkoznék azon, hogy miért nem hiszi el, és akarom-e vele folytatni tovább. Ezek szerint eléggé felszínes a kapcsolatotok, ha egy ilyen vallomásra egy cinikus "na, persze" a válasz :(

Persze nyilván nem azt dicsérgetni kell, milyen jó kislány vagy, hanem felkészülni, hogy az első együttlétnél figyelmesebbnek kell lennie.

2017. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért mondtam el, mert biztos, hogy az elsőnél még zavarban leszek/bénázok. Meg nyilván nem vagyok "bejáratva", ergo tuti valamilyen szinten fájni fog és szimplán tisztább egy alakuló kapcsolat elején, ha őszinte vagyok. Egyébként senki nem tudja a környezetemben, csak a legjobb barátnőm.
2017. febr. 4. 20:10
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
hol lehet ilyen nőt talalni??????
2017. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem venném észre.

Az előjáték miatt sem!

2017. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#2: ezen felröhögtem. Utolsó mondaton. :D

Kérdező, játssz fonákul. Ha komolyan közlöd, úgysem hiszi el. Mondd hát mosolyogva, vidáman. Akkor el fogja hinni. Vannak, akik fordítva vannak bekötve. Mindenesetre, ha nem gyökér a tag, ebből nem csinál gondot.

2017. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg, hogy miért nem hisz neked ?
2017. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!