Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van barátom, de közben nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de közben nagyon vonzódom egy másik fiúhoz. Elmondanátok?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal, de nem vagyok szerelmes. Közben találkoztam egy másik fiúval, akire ha rágondolok már görcsbe rándul a gyomrom. Szeretnék vele találkozni, hogy kiderüljön mi ez, de nem akarom megcsalni a barátomat. Ti mit tennétek?

2016. nov. 25. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám a barátomnak, hogy nem vagyok belé szerelmes. Ezt azért joga van tudni...
2016. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azt tudod, hogy egy év után ha nincs szerelem akkor az a kapcsolat már most halálra van ítélve? Vagy vele tervezed leélni az életedet?
2016. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja, meg tud a srácról is. De muszáj találkoznom vele, viszont ha egy csók is elcsattan, tuti szakít velem. És nem akarom egy fellángolásért elveszíteni. Nem tudom, hogy ez az-e. Vagy ilyenkor inkább hagyjam el a barátomat és keressem a szerelmet? Egyébként nagyon odaadó, és tündéri, úgyhogy nála jobbat biztos nem találnék.
2016. nov. 25. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám és szakítanék. Vágod azt, hogy te nem szereted őt, tudod, hogy nem vele fogod leélni az életed, de ő nem? Ne rabold az idejét, mert az tisztességtelen.
2016. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet nincs nála jobb, de ha nem érzel iránta szerelmet, akkor megéri?
2016. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges igy egyutt lenni valakivel, akit nem szeretsz.Teljesen megalazo a masiknak... ha masik hapek kell, akkor legyel azzal, de ne a baratodat alazd mar azzal, hogy igy viselkedsz. Ezt komolyan el kell magyarazni manapsag embereknek? Ennyire nem tiszteled ot?
2016. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nála jobbat biztos nem találnál, de azért másért vagy oda. Fu.ck logic...:/
2016. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!