Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen az a nő akivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a nő akivel csak laza kapcsolatot akartok és milyen az akivel komolyat is?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:

laza BDSM téren jöhet, komolyhoz jóval több dolog kell

lazához kevesebb elvárásom van, de ha jól alakulnak a dolgok, akár lazábból is alakulhat komoly, ha látom a másikban a megfelelő tulajdonságokat


24F

2017. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőlem is függ, hogy éppn milyen élethelyzetben vagyok, mennyire vannak sínen a dolgaim, milyenek az aktuális életkörülményeim. De amúgy lazát azzal, aki iránt elsöprő érzelmeim nem támadnak, pusztán a szexuális vonzalomnál megáll nálam a dolog, komolyat pedig attól, aki megdobogtatja a szívemet, hasonló jellemű, mint én, érzem a közelében, hogy összehúzódik a gyomrom, és tudok vizionálni egy képet, amiben ketten, együtt játsszuk az élet nevű játékot és megyünk előre.
2017. okt. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lazát egy szexis, de buta, humortalan nővel. Komolyat egy kedves, természetes, vicces csajjal, akibe bele is tudok szeretni.
2017. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két kategória van, amely jól elkülöníthető. Érzelemmel és a nélkül. De csak akkor leszel igazán boldog, ha érzelmet viszel bele, ez lesz a komoly kapcsolat. Önmagukban egy lány sem lesz "qva vagy riby" a fiúk teszik azzá, és a lányok akik belemennek ebbe. Legyetek kitartóak csajok.
2017. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Laza:

Szexi, jó szerető, dekoratív, igényes, bevállalós, kihívó, akár lehet feminista is. Házimunka, szorgalom lényegtelen.


Komoly:

Kreatív, melegszívű, megértő, jó szándékú és őszinte, szorgalmas, kitartó, házimunkához értő, szervezőképes, nem anyagias. Gyerek szülésre és megfelelő nevelésre képes, azt a párjával közösen elképzelő. (nagy kincs manapság)

Külső majdnem mindegy. Nem kell kicsit sem dekoratívnak lenni, persze ez nem kizáró ok. :) Van azért persze egy minimál testalkat/fejforma sáv, ami felett számomra minden belefér.

A kreatív humor se létkérdés, ha a férfiban van elég a párja számára. Lényeg, hogy képes legyen összefogni nehéz váratlan helyzetekben valamint hisztire, veszekedésre ne legyen hajlamos. Nem tehetek róla, ilyenekkel képtelen vagyok egy fedél alatt élni.

2017. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 33/6 ***** válasza:

Én a magam részéről mindig komoly kapcsolat reményében ismerkedtem vagy "csajoztam be" párszor, de volt olyan, hogy csak a minden téren találkozás után derült ki, hogy van-e benne távlat, vagy nincs.

Ennek fényében ahogy többen is írták, ha egy nő vonzó jelenség, akkor az első dolog ami a pasik eszébe jut, hogy jesszus, meg kéne "tesztelni" minden téren (bő fantáziával), hátha kiderül némi együttlét után, hogy olyan társ, akivel szívesen lennél sokkal többet, akár élethosszig.

2017. okt. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!