Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit szólnátok hozzá, ha egy jó nő 30 nap alatt 30 férvival randizna és utána választana közülük egyet?

Figyelt kérdés
A vacsorát minden esetben ti fizetnétek. Versenybe szállnátok érte?

2017. okt. 20. 14:25
1 2
 1/15 mikeXxX ***** válasza:
Versenybe na ne tréfálj ! Még csak beszélni sem beszélnék hasonló emberrel ! 38f
2017. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Heart of Darkness ***** válasza:
12%
Nem versenyzem. Ha egy lányért már versenyezni kell és nem akar szívből velem lenni, akkor számomra nincs is értelme.
2017. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs bennetek versenyszellem? Nincs önbizalmatok? :|
2017. okt. 20. 14:46
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha tud mutatni valamit, amiért érdemes belemenni egy ilyen versenybe, akkor persze. De ahhoz valami nagyon nagyot kell villantani, az, hogy "jó nő", édeskevés.

Én nem szeretem az ilyen hozzáállást amúgy, felszínes, arrogáns képet fest, ráadásul ha valaki azt hiszi, hogy lehet egyetlen randi alapján bármi érdemlegeset levonni (hosszú távú párkapcsolat szempontjából), az téved.

2017. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem versenyszellem kérdése, hanem inkább nem fér bele az egyenlőségről alkotott képembe.

Btw, a csaj vlsz vagy azt mondaná a végén, hogy hát ő nem tud választani és ezért nem választ senkit, vagy egy 31.-et választana.

2017. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

nekem van önbizalmam, de nem ilyen idióta nőkre pazarlom az időmet :D

aki akar versenyezzen így hajrá, sok sikert neki :)

2017. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 mikeXxX ***** válasza:

1# vagyok !

Van bennem versenyszellem és önbizalom is de az élet nem egy kicseszett tv show csak ezt sokan keverik mert ott látnak valamit !

2017. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért kéne nekem fizetni 29 vacsorát, ahol ott sem vagyok?:(


Egyébként nyilván nem. Az ilyenek valami másnak képzelik magukat, mint amik. Plusz megalázó lenen ez az egész "verseny".

2017. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az élet pedig így működik. Állásinterjúra se egy jelöltet szoktak behívni. Behívnak tízet, felvesznek egyet. És akit nem vettek fel, az vágjon jó pofát hozzá!
2017. okt. 20. 15:30
 10/15 Heart of Darkness ***** válasza:

# 9


Az meglehet, de egy állásinterjúra nem társat keresni megy az ember.

2017. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!