Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szokás manapság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szokás manapság egy férfinak udvarolni a nőnek, csak egy kicsikét is? És miért várja el némely férfi hogy egy nő fusson utána?

Figyelt kérdés
Férfivélemény érdekelne :)
2017. szept. 11. 20:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Lemaradtam volna valmiről? Szerintem még mindig kell udvarolni. Nagyon is. Hogy egyesek miért várják el, hogy a nő fusson, azt nem tudom.
2017. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1

Hát pedig nem nagyon szokás. VAgy nem tudnak, vagy nem akarnak. Ha egy férfit komolyan érdekel egy nő, és még ismerkedési fázis van, hogy kéne egy férfinek viselkedni?

2017. szept. 11. 21:04
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem sajt!
2017. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, ha tulsagos tepersz az a baj, ha semennyire az a baj, ha kozepesen az is baj. Minden no mast akarna. Es igazabol tudod milyen idegesito az, ha tolod a bokokat utana megy mashoz kurni vagy siman csak leraz? Nem egyszeru az elet, neha a leszrom, sot manapsag talan tobbnyire jobban bejon.
2017. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
En ugy vettem eszre, hogy meg mindig szokas.
2017. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

4.

Pontosan, hogy jól mondtad. A tüzelő szukák ilyenek, de nem mindegyik nő ilyen.

2017. szept. 11. 21:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kifizetődő a legtöbb esetben??? Ha a férfi korrektül udvarol, akkor sincs előnyben? Legalábbis ismerőseimen keresztül ezt látom és már én is tapasztaltam.
2017. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Vannak csajok akiknek nem kell és vannak hölgyek akiknek kell.

Annak aki az első randin a szájába vesz nem kell, nem is értené a dolgot. De ha valaki hosszabb távra komolyan gondolja a kapcsolatot akkor mindenképp olyat választ akinek kell udvarolni.

Egyéb iránt: a nőtársaid alakították ki ezt a helyzetet azzal, hogy azt hiszik ha nem dobja szét a lábát az első randin akkor elveszíti azt a férfit aki tetszik neki, mert akkor olyat fog választani akiért nem kell tenni semmit.

Valójában annál értékesebb és izgalmasabb egy nő minél nehezebb megkapni (persze a józan ész határain belül).

2017. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

Hát egyre kevesebb hímnemű egyént hivnám férfinek, gyereknek vagy fiúnak inkább. De ezt én társadalom problémáira vezethetem vissza. Az internet és az okostelefonok bevezetésével a személyes kontaktok száma lecsökkent, persze ez egy érv a sok közül most hirtelen ez jutott eszembe.

Én viszont szeretek egy nőnek udvarolni mégis én vagyok a férfi alapon. Sosem vártam el hogy egy lány fusson utánam, bár volt rá példa, de abból nem sürün jöttem/jöttünk ki jól.

2017. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

7.

Szerintem aki korrektül udvarolna, az pont hogy korrekt :)

Nekem ez nem lenne gond.

2017. szept. 11. 22:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!