Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön vagy nem ha egy férfinak ilyen képességei, tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Sasszemem van, nagyon messzire is ellátok szabad szemmel. Igen jó a memóriám, több évvel korábbi dolgokat is pontosan vissza tudok idézni, konkrét filmeknek tudom a szövegét fejből. A rejtvények sosem fognak ki rajtam, logikai, stratégiai játékokat profi szinten űzöm. Baromi szívós vagyok, rengeteget tudok futni, úgy hogy nem fáradok el. Temérdek mennyiséget eszem, mindenféle jó ételeket, de egyáltalán nem hízom tőle, fitt vagyok, sportosan vékony. Sosem idegeskedem, semmivel nem lehet kihozni a sodromból. Nem vagyok haragtartó és soha nem akarok rosszat senkinek, annak örülök, ha jól érzik magukat körülöttem. Az érmének azonban két oldala van. Nem mindig könnyű engem elviselni, mert sok hülyeségem van, például ha nagyon belemerülök valamibe, akkor teljesen elfeledkezem a külvilágról, mindent kizárok és csak azzal foglalkozom, van hogy napokig, hetekig felszívódom és nem mozdulok ki sehova. Túlságosan szókimondó vagyok, így akaratom ellenére néha megsértek ezzel másokat.
2017. okt. 22. 09:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hát, a csökött ormányú törpemamutok nagyon ravaszul rejtőzködnek a Trinidad és Tobagón található mangrove erdőkben, nekem is csak 8 és fél kilométerről sikerül kiszúrni őket.
2017. okt. 22. 10:53
 12/21 anonim ***** válasza:

Ezeken a válaszokon kiégtem! :D

Ha tényleg jól nézel ki,nyugodj meg,fogsz te találni olyan csajt,aki elvisel.

2017. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban fejből tudtam minden szomszéd és ismerős telefonszámát és nem azért, mert bemagoltam. Kitűnően ismerem az országok zászlajainak színeit, nagyon jó az arcmemóriám, illetve a hosszútávú memóriám is. Jól forgatom a szavakat, bármiről és bármikor tudok valami művészit írni. Sportolok és nem eszek állatokat. A cipőfűzömet is egyedül kötöm be és már partfisnyél sem kell ahhoz, hogy biciklizzek. A szemetet a kukába dobom, nem mellé és mindkét kézzel tudok maszturbálni. Autósmoziban széket festeni is szktam hobbiként és árvaházban szülői értekezletet tartani. Hm?
2017. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Az országok zászlajainak színeit én is jól ismerem:

piros, zöld, sárga, fehér, kék, fekete, narancssárga... stb.

2017. okt. 22. 11:34
 15/21 anonim ***** válasza:

ne ragozzátok, mert kezdem magam így érezni


[link]

2017. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én is így érzem magam, csak én nem vagyok annyira helyes, meg akkora koponya, mint a linkelt képen látható úriember.
2017. okt. 22. 11:44
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy ha vki itt azt írta, hogy ezek tök átlagos tulajdonságok, akkor nekem, hogy lehet 7-es kontaktlencsém, és Mono fülem, és van mikor hiába szólnak nem hallom, ööö, ez is egy jó képesség tud lenni bizonyos szituációban, pláne mikor pletykálkodnak és nem vagyok rá kiváncsi, hehe, a többi képességedről nem is beszélve, szerintem tök jók. Nem a sims játékba alkottak, cheat kóddal állandóra téve a szükségleteidet? :D

Szerintem ezek tök jó tulajdonságok, már inkább képességek.


Telepátia? Empata képesség? Egyéb? Hehe :)


Én tökre csodálom lányként az ilyen embereket.

2017. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mangrove erdő? Nem játszol te véletlenül a Farmerama nevű játékkal? :D
2017. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ja, még nem játszottam vele, csak nagyon részletesen tanultam a biomokról.


Hát igazából kevesebb képességgel is beérném. A normális, átlagos embereket sokkal többen szeretik és elfogadják, mint a magamfajtákat.

2017. okt. 22. 14:32
 20/21 anonim ***** válasza:
Hidd el az introvertált INFJ átlagos képességekkel sem ismerkedik könnyebben, mint te. :)
2017. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!