Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejön vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön vagy nem ha egy férfinak ilyen képességei, tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés
Sasszemem van, nagyon messzire is ellátok szabad szemmel. Igen jó a memóriám, több évvel korábbi dolgokat is pontosan vissza tudok idézni, konkrét filmeknek tudom a szövegét fejből. A rejtvények sosem fognak ki rajtam, logikai, stratégiai játékokat profi szinten űzöm. Baromi szívós vagyok, rengeteget tudok futni, úgy hogy nem fáradok el. Temérdek mennyiséget eszem, mindenféle jó ételeket, de egyáltalán nem hízom tőle, fitt vagyok, sportosan vékony. Sosem idegeskedem, semmivel nem lehet kihozni a sodromból. Nem vagyok haragtartó és soha nem akarok rosszat senkinek, annak örülök, ha jól érzik magukat körülöttem. Az érmének azonban két oldala van. Nem mindig könnyű engem elviselni, mert sok hülyeségem van, például ha nagyon belemerülök valamibe, akkor teljesen elfeledkezem a külvilágról, mindent kizárok és csak azzal foglalkozom, van hogy napokig, hetekig felszívódom és nem mozdulok ki sehova. Túlságosan szókimondó vagyok, így akaratom ellenére néha megsértek ezzel másokat.
2017. okt. 22. 09:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"A normális, átlagos embereket sokkal többen szeretik és elfogadják, mint a magamfajtákat."


Figyelj, mielőtt elhiszed magadról, hogy valami nagyon különleges csoda vagy, hidd el, aki így tekint magára, az általában a legátlgosabb átlag.

2017. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!