Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek a Kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a Kis herceget? Mit szóltok, ha egy férfinek ez a kedvenc könyve?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kedvenc könyvem. Gyerekként egész mást jelentett számomra mint felnőttként, de mindkét esetben nagyon megfogott benne valami.
2017. okt. 23. 23:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

Egyébként Coelho-t is hatalmas divat lett utálni, ahogy mindenre rámondani, hogy klisé. Mert annyira bölcs és okos lett mindenki az elmúlt néhány év alatt...

Közben azt látja az ember, hogy mindenki egyre életuntabb és fásultabb. Egy mosolyt nem látni az arcokon, ahogy végigsétál az ember az úton, csak lehajtott fejeket.

2017. okt. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó és általános iskolában szerettem ezt a könyvet és sokkal értelmesebb volt mint a május 35. De mi köze van ennek a párkapcsolathoz, ettől még nem fog egy lány sem hanyat dobni magát, se nem fog benedvesedni, pláne szerelmes lenni. Ismerkedés során jó ez egy témának (kedvenc film, könyv stb...), de ez itt meg fog állni. Lényeg ettől nem leszel vonzóbb.
2017. okt. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nem egymást keressük.
2017. okt. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

@13

A blikket szoktam olvasni. Meg a xfaktort, éjjel nappal budapestet nézni. Jó vagyok?

2017. okt. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a világirodalom egyik legszenzációsabb regénye. A kultúrsznobokkal ne foglalkozz, a fszverést is eltartott kisujjal gyakorolják.
2017. okt. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csak azért jobb egy könyv, mert régebbi? Wtf?
2017. okt. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem jobb, csak nyilvánvalóan nem _annyira_ klisés, mint a 2000-ea években íródott regények. Amúgy tényleg klasszisokkal jobb, mimt Coelho.
2017. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
55%

Imponálna, ugyanis nekem is az a kedvenc könyvem. Nem találkoztam még egy olyan alkotással, aminek minden mondata kincs, és ami minden életkorban elolvasva más jelentéssel bír.


Csodálatos.

2017. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#14

Honnan tudjam milyen vagy? És nem is érdekel.

2017. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt az egyik azon kevés kötelező olvasmányok közül, amit nem szerettem, és amiről úgy gondolom, hogy rossz életkorban adják kötelezőnek. Egy középiskolás már jobban értené a mondanivalóját, a szerző sem gyerekeknek szánta.

Nekem egyébként mindegy, mi a kedvenc könyve valakinek, magánügy. Én is szeretek olvasni, de nekem pl. nincs kedvencem, sokat fel tudnék sorolni, amit valamiért szeretek.

2017. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!