Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek a Kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a Kis herceget? Mit szóltok, ha egy férfinek ez a kedvenc könyve?

Figyelt kérdés
Nekem ez a kedvenc könyvem. Gyerekként egész mást jelentett számomra mint felnőttként, de mindkét esetben nagyon megfogott benne valami.
2017. okt. 23. 23:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Coelhonál bármi jobb. Klisés baromság. A kis herceg nem rossz, bár én gyerekkoromban olvastam utóljára.

Inkább maradok például Asimovnál. Ha példálozni kell.

2017. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem biztos, hogy egyébként az álláspontom (azon túl, hogy szerintem rossz életkorban olvastatják ezt kötelezőként, és feljebb kellene vinni, mert ez nem mese) tetszeni fog neked, de úgy gondolom, hogy aki egy könyvet ki tud emelni az olvasmányai közül kiemelkedő kedvencnek, az még nem olvasott elég sokat. :-)
2017. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Na csak jönnek a klisés vadbarmok. :'D Maga életetek nem egy klisé? Mit gondoltok?
2017. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Még általánosban az irodalom tankönyben volt belőle részlet, de nem nyerte el a teszésemet. Be van tervezve az elolvasása, le is töltöttem féléve, csak mindig találok valami érdekesebbet helyette.

Amúgy nem befolyásol a dolog. Nekem A lepkegyűjtő a kedvencem.

2017. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!