Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet fiatal orvostanhallg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fiatal orvostanhallgatókat/orvosokat találni? :D

Figyelt kérdés
Hihetetlenül vonzódom az orvosokhoz, de komolyan, és nem a pénzük miatt, egyszerűen bejön,ha valaki ennyire "intelligens", nem tudja valaki hol lehet rájuk találni?

2017. okt. 24. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Ja, szóval te az intelligenciát ráhúzod az orvosokra. :D :D :D

Tudod, beléd nem túl sok ész szorult, ha azt hiszed, hogy csak az orvosok lehetnek intelligensek.

Ja, én már találkoztam tapló, pa..raszt orvossal.

2017. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
A fiatal orvosoknak nehéz is lenne a pénzéhez vonzódni, mert egy doki kb 35 évesen kezd először valami normális pénzt látni.
2017. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Hihetetlenül hangzik, de a klinikák belső udvarában tucatjával látok mindennap kis seggdugasz csajokat, csávókat fehér köpenyben.
2017. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az elsőnek: az " intelligens " szót idézőjelben írtam direkt, és tisztában vagyok vele, hogy vannak olyanok is, akiket te leírtál, de akkor pontosításnak: és még jófej is legyen
2017. okt. 24. 19:17
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is volt egy ilyen időszakom, mikor éltem-haltam egy orvos pasiért, de igen nagyot csalódtam bennük. Randiztam 2-vel is és mindkettő szörnyen nagyképű volt, és szó szerint csak a pénz vezérli őket. Egészen kiábrándultam belőlük.

21L

2017. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem igaz, hogy csak a pénz vezérli őket.


Ott vannak még a nővérek, medikák...

2017. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
#facepalm
2017. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Orvosok?! Uhh, fogalmam sincs. Ők kicsodák, még soha nem hallottam róluk.
2017. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Én orvosira járok és elég vegyes a társaság, kérlek ne általánosítsatok. Van sok szerény kedves ember, aki szívét lelkét beleteszi, hogy a legjobbat nyújtsa, nem önző törtető módon. Csak hát nem az ő hírük terjed el, és nem is körülöttük nyüzsögnek a lányok. Kari bulikon, tinderen, egyetem környékén, vonaton is találsz, viszont jellemzően az egyetemen belül szokott menni a kavarás, nem külsősökkel. 22L
2017. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm mindenki válaszát.
2017. okt. 24. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!