Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet fiatal orvostanhallg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fiatal orvostanhallgatókat/orvosokat találni? :D

Figyelt kérdés
Hihetetlenül vonzódom az orvosokhoz, de komolyan, és nem a pénzük miatt, egyszerűen bejön,ha valaki ennyire "intelligens", nem tudja valaki hol lehet rájuk találni?

2017. okt. 24. 19:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én ugyan ìgy vagyok ezzel, de nekem a gytk-s srácok jobban bejönnek. Annyira édesek.

Szerintem kifejezetten egyetemi bulikon keresd őket. ;)

2017. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%
nekem mindig az ugrik be róluk,ahogy a patológián babráják a halottakat.
2017. okt. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jaj, az a szerèny doki bácsi.
2017. okt. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést remélem azért írtad ki így, hogy itt vmi orvos emberke rád írjon és nem azért mert ilyen hülye vagy.


de a kifejtős részben nagyon az bizonyosodik be, h tényleg csoda, h az intelligens szót is ismered, mert aki nem tudja, h az orvosokat hol találja, az tényleg gyépés.

Hol találok kőművest? - biztos nem az építkezéseken

2017. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki valamit kitanul, az nem feltétlenül inteligens...


Rengeteg ostoba emberrel találkoztam már nagyobb körökben. A tanultakon kívül nem nagyon lehet beszélgetni ezekkel/untattak.

(ez azokról alkotott véleményem, akikhez volt "szerencsém")


De a mindennapokban is sok a buta.

Elég csak a boltig lemenni.


Nah meg a kedvencem a mai társadalom zöménél:

Nulla értelmes hobbi... s csodálkoznak, ha untatnak.


Szval hidd el, jobb ha minden irányba nézel, nem csak dokikra.


24/N

2017. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Hát, meg fogsz lepődni: jellemzően kórházakban.
2017. nov. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom az orvos párt. Mindig csak második leszel a szakmája mögött. Vagy nem igazi orvos, csak dr van a neve előtt. Mondom orvosnőként.
2017. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A bátyámnak volt egy orvostanhallgató csaja, és képes volt hozzánk költözni, életem legrosszabb pár hónapja volt. A csaj total fogyatekoskent viselkedett, elmentünk pl. az állatkertbe, és minden második szava valami latin kifejezés volt. :''D A szüleinkkel (akiknek egész mas a végzettségük) is ugy zajlott az elso beszelgetese, hogy folyamatosan ilyen egyetemi dolgokról dumált, felet sem ertettek. Plusz olyan dolgokat tett ki fb-re, hogy lefotózta az osszes könyvet es fuzetet es a kep ala irta komiba, hogy elnezest a bolcseszektol de neki emellett levegot venni sincs ideje meg hogy a tobbi kar az orvosihoz képest mekkkkora buli. Meg ezek a SOTE mémek :D Par honappal a szakításuk utan ramirt, hogy valami haverja érte jön az itt maradt cuccaiért, és hogy odaadnam-e neki. Tesom akkor mar az uj baratnojevel lakott (szinten medikus es borult az agya, de sokkal jobb mint az előző). Hat mondom, miert ne adnam? Nem az enyém, meg minek kene amugy is, wtf. Utána még képes volt azt írni, hogy "köszönöm az együttműködést" :D Ja es a legjobb, hogy fizetősön volt es a 2. évben még az első félévet járta, de volt akkora pofija, hogy hihetetlen.

Szerintem nem art, ha egy medikussal jösz össze, hogyha értesz vmennyire ahhoz amit tanul, vagy ezenkívül hatalmas közös érdeklődési körötök van, különben hamar kifuttok a témából. :D

2017. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!