Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Lányok nektek mi jönne be a legjobban?

Figyelt kérdés
Elhívtam tegnap egy leányzót randizni, benne volt, tetszett neki az ötlet. Azt mondta, hogy van kedve a dologhoz, csak mostanában nagyon elfoglalt és még nem tudja megmondani mikor ér rá. Telefonszámot cseréltünk és abban maradtunk, hogy majd facebookon ír, amikor már tudja, hogy mikor szabad. A kérdés igazából az lenne, hogy írjak-e neki facebookon, kezdeményezzek ott beszélgetést vagy várjam meg, amíg ő ír? Tudni kell rólam, hogy utálok messengeren beszélgetni, szóval nagyon erőltetettnek érezném, ha így kéne "kezdeményeznem". Szóval várjam csendben a lépését (akár ha az egy hétig tart is) vagy próbáljak meg neten keresztül kapcsolatba lépni vele, esetleg hívjam fel? Ti mit csinálnátok?

2017. okt. 26. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem lányokat kellene kérdezni, hanem olyan pasikat, akik sikeresek a nőknél.


De te tudod...

2017. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi idő telt el? Ha pár nap, akkor szerintem ne irogass neki, én idegesítőnek találnám, ha megmondanám, hogy pl következő két hétben zhkra kell készülnöm, aztán mint egy csimbók még aznap este írsz, hogy ugye nem felejtettem el.
2017. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeljétek, hogy most üzenetekkel/hívásokkal bombáznám, hanem pár nap múlva megkérdezném, hogy mi a helyzet. Jaa, és 20 évesek vagyunk.
2017. okt. 26. 14:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves nőknél sikeres férfiak, a segítségetekre lenne szükségem a témában!
2017. okt. 26. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
írj neki. Alapszabály, h nőre nem várunk apuskám :)
2017. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le akart koptatni. A legelcsépeltebb és legkönnyedebb módja ennek a "most nem érek rá majd máskor" duma. Felejtsd el.
2017. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. eset: Így tudatta, hogy nem szeretne találkozni

2. lehetőség: Tényleg nem ér rá.


Ha mondjuk egy héten belül nem jelentkezik, én óvatosan fogalmazva írnék neki, érdeklődnék mi a helyzet vele.

Természetesen nem számon kérve, hogy miért nem jelentkezett.

Kizárólag jóleső érdeklődés céljából, pl. megkérdezed, hogy telt a hete stb.


Nem tudom (így kérdezném a lányokat akik olvassák) lehet pont előnyös, ha egy férfi képes várni egy nőre, ha ő még nem áll készen.

Természetesen nem papucs módon, csak mint normális szintű tolerancia a másik irányába.

2017. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!