Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mitől van hogy minden csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van hogy minden csaj azt mondja hogy csak hülyitem és dugni akarok velük ezért semmilyen kapcsolatot nem kedvezményeznek velem ezt hogy tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 27. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Beülsy tvzni
2017. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt 2 êvem amikor haza értem bumm kanapé azt cső mindennap max nyaralás kivételével
2017. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És igazuk van?

Ha nem, akkor valamit rosszul csinálsz! Nem kell egyből ezerrel nyomulni.

2017. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülök annak, hogy nőtársaknak is elege van már.

Szerintem ott rontod el, hogy gyorsítani akarod az ismerkedést, randit, illetve érdeklődő kérdések helyett csak fotókat kérsz. Olvass bele ezekbe a hasznos cikkekbe:

[link]

2017. okt. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem adtál elemzésre megnyilvánulást, szóval nem tudhatjuk.
2017. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát talán a viselkedésedből, de ahogy az előttem szóló irta, nem adtál helyzetelemzést, igy honnan tudjuk. Igy többféle szituációt kezd futtatni a program, és ne akard, hogy mindegyiket leirjuk itt neked. Pl. a program a többféle szituációi közül egyet mondok:

mondjuk,mert odamész egy lányhoz elkezdesz flörtölgetni vele, és nem veszed észre a határokat. Kéne az útlevél a határátlépéshez. Khm. Aztán utána ugy gondolod, hogy ez nem jött össze, és mész egy másik hölgyhöz, ahova szintén kéne útlevél, és ezt igy lehetne még sorolni, és a hölgyeknek is van szemük, ha ezt látják, hogy egyik nőtől a másikig mész, ugy ne várd, hogy komolyan vegyenek.


A körités nem mindegy milyen kedves kérdező. :)

2017. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!