Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, ha úgy érzem, hogy nem tudok semmiben előrehaladni az életemmel, amíg nem sikerült összejönnöm egy szép lánnyal?

Figyelt kérdés

Sokáig elvoltam a tanulással, a hobbijaimmal, haverokkal, mindig el tudtam foglalni magam. Viszont most már egy ideje nem tud lekötni semmi, mert az tölti ki a gondolataimat, hogy huszas éveim közepére érve még mindig nem volt részem abban, hogy együtt lehessek egy számomra igazán vonzó lánnyal.

Van egy csomó dolog, amit csinálni szeretnék, amit meg akarok valósítani, vannak vízióim, de valahogy egyikre sem tudok rendesen koncentrálni, mert nem tudom tovább elfojtani a késztetést, hogy nekem is kell a szenvedély.

Csak néha attól félek, hogy számomra ez elérhetetlen, hogy nem vagyok elég azokhoz, akik tetszenének. Enélkül viszont nem tudok az életem többi területével haladni.. Ördögi kör.


2014. aug. 23. 15:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy olyan nőt, aki tetszene, és majd mi megmondjuk, hogy mennyi a valószínűsége annak, hogy elég leszel neki.
2014. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ennek nem lenne sok értelme, mivel sem engem nem ismersz, sem az adott nőt nem ismernéd.
2014. aug. 23. 15:50
 3/29 anonim ***** válasza:
Légy nyitott a csajok felé! :) Ha elmész szórakozni a haverokkal ,akkor ne csak rájuk koncentrálj, hanem ismerkedj a lányokkal. Flörtölj, beszélgess! :)
2014. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Továbbra sem értem, hogy hogy nem volt eddig nőd. Biztos tök nagy elvárásaid vannak, valami címlaplány kellene neked, többire meg rá se nézel.
2014. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetben vagyok én is
2014. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Errefelé meg a legnagyobb lúzerek is d*gn@k valakit, szóval ez tényleg érthetetlen a számomra.
2014. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Úgy nem volt, hogy egyszerűen nem forgok olyan társaságban, ahol nőket ismernék meg. Nem vagyok egy nagyon könnyen szocializálódó ember, jobban szeretek a régi, közeli barátaimmal lógni, mint új, felszínes ismeretségeket kötni.

Egyébként az sem igaz hogy ne lett volna nőm, volt pár, de egy olyan sem, aki iránt olyan igazi szenvedélyt éreztem volna. Szóval nem a szüzességemet akarom elveszteni, vagy ilyesmi, hanem az hiányzik, hogy én is lehessek egyszer olyasvalakivel, akiért igazán oda vagyok.

2014. aug. 23. 15:59
 8/29 anonim ***** válasza:
Képes vagy egyáltalán igazi, mély szenvedélyt érezni?
2014. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Képes. De mindeddig csak viszonzatlanul éreztem. Akik igazán kellettek volna, azoknak én nem. Ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatba meg többet nem megyek bele, mert az mindkét felet tönkreteszi.
2014. aug. 23. 16:03
 10/29 anonim ***** válasza:
"Ilyen "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolatba meg többet nem megyek bele, mert az mindkét felet tönkreteszi." Látod-látod, ezzel a másikat is átcsesszintetted. Legalább megmondtad nekik a végén, hogy csak pótléknak kellettek?
2014. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!