Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit illik vinni ajándékba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik vinni ajándékba az első randira? Egyáltalán nekünk nőknek szokás, illik vinni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem o.O

És még ezt a marhaságot szerencsére mástól nem hallottam

2017. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szeretnék neki vinni valamit ajándékba, ezért kérdezem !
2017. okt. 30. 16:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz vinni?
2017. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Ennyire hálás vagy, hogy elmegy veled valaki egy randira?

Bátran vihetsz, de azt ne mondd, hogy szokás, vagy illik. Még férfinek sem igazán, nem hogy nőnek.

De ha te jobban ismered, és akarsz, hát isten áldjon :D

2017. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Férfinak sem kell vinnie...
2017. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A férfinak azért illik !

Egy szál virágot minimum !

2017. okt. 30. 16:38
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Na igen, illene.

De ha belegondolok hogy szerencsétlen nő egész randi alatt kell szorongassa, pakolgassa azt a szál virágot, a végére már össze is csoffad...

Nos, inkább büntetés a nőnek mint ajándék.

Én nem vinnék semmit.

Nem azért mert sóher lennék, de tényleg azt sem tudom még mit szeret stb. A randin úgyis meghívom valahova ahol én fizetek..

2017. okt. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem illik. Randira hívott, nem pedig a névnapod ünnepli :D

Egy férfi, ha randira hív egy hölgyet, az is nagyon gáláns már tőle, ha fizeti a randit, de csak mert ő hívta el a lányt..

Egy kb vadidegen embernek nem viszünk ajándékot. Mert az személyes.

Téves hit, az hogy rózsát vinni kell, ugyanis az nagyobb illetlenség. Kicsit ha utána olvasol, már az ipari korban is írtak erről, hogy nem viszünk rózsát első randira például, mert az a szerelem jele, egy hölgynek első date-re pedig ez tolakodásnak tűnhet. Más virágot, ajándékot pedig azért nem, mert elviekben nem ismeri annyira, hogy tudja, minek örül.

2017. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az még régebben volt “illő”. Ezt azert szerintem te is pontosan tudod. Vigyel neki csokit. Nyilvan nem egy 5000 euros svajci orat gondoltal neki. :D
2017. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Hol élsz te?

Első randira NEM KELL ÉS NEM IS ILLIK vinni semmit.


Vidd magad, hogy jó színben tüntesd fel magad, ez miért nem elég?

Ismerkedni mentek, ez az első randi és a további jó pár lényege, hogy együtt maradok-e vagy sem.

2017. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!