Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy srác annak ellenére, hogy tökéletesen összeillünk csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Egyáltalán létezik olyan, hogy egy srác csak barátkozni akar egy csajjal?

Szóval egy ideje megismertem egy srácot, akivel elég sokat beszélgettünk már és nagyon sok minden közös dolgot fedeztünk fel egymásban. A srác már jó ideje szingli, ezt a barátaitól tudom, sőt igazából abban sem vagyok biztos, hogy volt-e valaha komoly kapcsolata. Eléggé elvont, különleges a fiú. Nem igazán beszéltünk még az eddigi párkapcsolatainkról. De mondta, hogy nehezen talál olyan embereket, akikkel megtalálja a közös hangot az "különcségei" miatt (nos én ilyen vagyok- tökéletesen megértem, sőt talán ezért is imádom annyira) meg hogy a lányokkal is nehezen ismerkedik, mert a nők szerinte sokszor nagyon beképzeltek tudnak lenni... ( persze ez nekem sem szimpatikus, amikor egy srác minket hibáztat az esetleges sikertelenségei miatt) - na mindegy.

Ez a fiú egyébként rendkívül barátságos - egy bizonyos réteggel, akik alatt főleg ilyen intellektuális embereket értek - nagyon sok barátja van, köztük lányok is. Mindig mindenkit nagyon megölelget. Eljár koncertekre, szórakozni, egy csomó embert megismer mindig ecc. szóval nem az az otthon ülős fajta, hanem nagyon nyitott, kedves és érdeklődő.

És hát velem is ilyen... Kedves, ölelgetős, érdeklődő. Voltunk már itt-ott közösen, szülinapokon - bemutatott a legfontosabb barátainak, volt hogy kettesben ebédeltünk, kettesben moziban, de mindig túl barátságos volt... szeretném azt hinni, hogy csak azért nem mert ilyen dolgokban szerintem eléggé félénk, és nem tudja, hogy hogy csinálja... Mert azért nem látom rajta azt a tökéletes érdektelenséget sem.

Valahogy úgy érzem a mi esetünkben van valami több is, vagy legalábbis ezt akarom érezni (?) Mintha mindig zavarba jönne amikor találkozunk. Igaz én is.. vannak fiú barátaim, velük laza vagyok de ezzel a sráccal nem tudok... érthető okok miatt.

A srác nekem iszonyatosan bejön, és nagyon szeretném ha ő is így gondolná ezt.

A hobbiktól elkezdve - a könyveken át a gondolkodásmódunkig nagyon sok közös van bennünk. Ráadásul mind a ketten nagyon magasak vagyunk, én 185 cm vagyok a srác pedig 2 méteres, azt mondta nem sok ennyire magas lánnyal találkozott eddig. És láttam, hogy ezt a magasság dolgot ő vonzónak találja.

Én most úgy érzem, mintha erre a srácra vártam volna egész életemben, és úgy érzem tökéletesen összeillenénk. Szerintetek létezik, hogy ő ezt ennyire nem veszi észre, amikor valami ennyire nyilvánvaló?!


Remélem érthető voltam, ha valami kissé homályos elnézést kérek, de nagyon össze vagyok zavarodva jelenleg... Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. nov. 2. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2017. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ő csak barátkozni akar, akkor nem illetek össze tökéletesen, csak te beszéled ezt be magadnak.
2017. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá?
2018. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom? Sajnos, nem akarom azt hallani, tőle, higy NEM! Félek az elutasítástól.
2018. jan. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!