Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a romantikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a romantikusabb vagy a pörgősebb páros programokat részesítitek előnyben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha elmentek valahova egy sráccal, akkor az inkább ilyen vacsora, séta, beszélgetés, összebújás jellegű, vagy inkább diszkó, házibuli, koncert ilyesmi? Ha randira kerülne a sor, melyik típusnak örülnétek inkább?

2017. nov. 2. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek megvan a varázsa. Hangulatfüggő.
2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ködös November ***** válasza:
100%

Egyértelműen az előbbi, de kinek mi.

Introvertált típus vagyok, nem járok bulizni, így nem is kérdés. :)

2017. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt hogy kell érteni? A randi csak úgy megtörténik velem, én meg vagy örülök, vagy nem a programnak? Lesz jelenléti ív, ami miatt muszáj megjelennem?
2017. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: mégis mi miatt írod ezt? Van olyan amit nem lehet érteni? Arra lennék kíváncsi hogy a lányok melyik típusú programot szeretik inkább. Természetesen úgy hogy megbeszélik előtte (vagy esetleg meglepetés), nem úgy hogy belekényszerítik őket. Bár ezt nem tudom hogyan lehetett belelátni a kérdésbe...
2017. nov. 2. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni tehát a sétát beszélgetést összebújásos jellegű randikat részesítem előnybe bár olykor azért koncertekre eljárok de semmilyen más buliban nem veszek részt inkább egy kis séta kettesben.
2017. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En eloszor elmennek vele egy beulos helyre hetvegen, ahol nem messze van egy bulizos hely. Ha ugy hozza, iszogatunk, beszelgetunk, de mondjuk erzem, hogy nem eleg, akkor elhivom tancolni es ott kozelebb kerulhetek hozza. Ha pedig olyan nyugodt hangulatom van, akkor kaja, nagy seta, aztan hagyom kibontakozni. Ha utosebb a fiu, akkor elso, ha ido kell neki, felenkebb vagy "nemtudommitcsinaljak" tipus, akkor a masodik.
2017. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Buli
2017. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretem, hangulattól függ (ill. diszkóba nem szeretek járni, abból a pakkból inkább a koncert).

Első randira inkább romantikus, ahol lehet beszélgetni, ennyi.

2017. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Randi: ismerkedj a másik féllel és érezd jól magad, légy önmagad, felszabadult. Szerintem romantikusnak kell lennie a randinak. Esetleg elmentek bowlingozni (ott lehet beszélgetni is), majd séta, végén valami beülős hely, esetleg vacsora. Írom ezt férfiként ;)

29f

2017. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!