Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél mi az, amitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mi az, amitől egyből 100% nem a másik fél? (mindenkinél egyéni)

Figyelt kérdés

Mindenkire kíváncsi vagyok, a kérdést is csupán kíváncsiságból írom ki.


Ha nem voltam elég egyértelmű (bocsánat érte) akkor a következőről lenne szó: Tetszik valaki, ismerkedsz, ismerős téma. Mi az a tulajdonsága a másik félnek, amitől egyből elnyerné a nemtetszésedet?


Nálam: dohányzás. Szerintem ez teljesen normális, én soha nem szívtam el egy cigit egész életemben... Mástól amúgy se várnám el azt, amit magamtól nem.


Megj.: Ne nagyon extrém dolgokra gondoljunk (pl.: tömeggyilkos, pszicho- vagy szociopata, stb.) viszont mégis érdekelnek az "extrém", nem szokványos "válóokok" (pl.: lábfétis). Átlagos dolgok (alkoholizmus, drogfüggőség) nem izgatnak, szerintem értelmes nő nem jön össze olyan emberrel... legalábbis az én koromban biztosan nem, aztán meg ki tudja?


Köszi ha elolvastad, azt pedig főleg, ha válaszolsz. 19/F (akit érdekel...)



2017. nov. 2. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Nálam:

- Dohányzás

- Céltalanul lődörög, nincs semmilyen terve az életben, ha van, akkor meg nem tudja kivitelezni

- Buta, korlátozott, manipulálható

- Agresszív

- Hímsoviniszta

- Nem hajlandó kimutatni az érzéseit, nem romantikus velem

- Zsugori


Körülbelül ezek az instant kuka kategóriába esnek.


26N

2017. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%
Én vagyok az "elvárja, hogy a nő butább legyen" válasz adója. Nem a pénzkereseti dolgokra gondolok ez alatt, de még csak nem is az iskolázottságra. Ahogy te is írtad értelmes ember szellemi-lelki társat keres, de vannak olyan esetek ahol a nőnek az intelligenciáját nem szabad megmutatni, akkor is az a helyes amit a férfi mond, amikor hülyeség, nem lehet vele vitatkozni (és a vita alatt én a kulturált eszmecserét értem nem az anyázásig fajuló veszekedést). Ettől érthetőbben nem tudom leírni, de egyszerűen az mikor nincs értelembeli különbség, egyszerűen csak a férfi tévedhetetlen istent játszik a kapcsolatban. (Ez lehet fordítva is előfordul, mivel én nő vagyok nem ismerem a nőket erről az oldalról párkapcsolatban)
2017. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%

Nalam pont tegnap került 100%-rol nullara egy fiatalember. Lebeszelt randi utan rakerestema. facebookjara: felesege van es gyereke. Persze nekem meg elö lett adva, hogy egy eve egyedül van, azota nem is kellett neki senki es hogy vagyik egy normalis kapcsolatra...

Szoval:

- ha valaki nem öszinte

- ha valaki buta/nem tud helyesen irni

- ha valakinek nincs humora

- ha valaki alacsonyabb mint en

2017. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 AliceGamer ***** válasza:

Én is nő vagyok.

Többen írták ugyanazt,ezek nálam is többnyire megjelennek:

-ha rettentő buta.

-nem tud helyesen írni

-nagyon hímsoviniszta

-próbál cuki/aranyos lenni,de nem sikerül neki(nem arra értem,hogy ha zavarban van és bénázik)

-drogozik

-problémázik,de nem tesz ellene(ha tudna)

-utálja az állatokat

-lenéző

hirtelen ennyi.

2017. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

-ha ápolatlan

-ha az exéről vagy a szüleiről, barátairól rossz dolgokat mesél (az elején nem kéne)

-ha nem tesz azért, hogy a lehető legjobb külseje legyen (sárga fog, pocak, zsíros haj)

-ha bunkó

-ha nincs humora

2017. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
13-as jópofa.Kritérium nála a helyesírás de ő persze nem tud írni. :)
2018. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!