Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi után nem jelentkezik még 1 nap után sem, akkor ennyi?

Figyelt kérdés

Azt mondta majd keres...

Azota volt fent többször is.


2017. nov. 4. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem keresed te?

Annyi erővel, amennyivel ezt a kérdést kiírtad, írhattál volna neki 2x is.

2017. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maybe next time.

A "majd hívlak", "majd beszélünk" mindig olyan mondatok amiből 90%-ban nem lesz semmi és többség azért mondja, mert csak sziát oda vetni olyan snassz.

Nem a te hibát, hiába sikerül jól egy randi az nem jelenti azt hogy lesz is folytatás. Aki folytatást akar, az nem fog több napot várakoztatni. :)

Sok randin vagyok túl, én ezt tapasztaltam eddig. Itt még azt sem lehet mondani, hogy nem ért rá. Egy mizut bárki be tud pötyögni csak hogy érezd, nem vagy elfelejtve. Szerintem ne várj rá.

2017. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
klasszikus: "majd kereslek" = nem jöttél be.
2017. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Az #1 válaszolóra reagálva: NE KERESD!

Nem azért mert ő a férfi, hanem azért mert okkal nem keres. Ne égesd magad azzal, hogy elé mész a pofonnak. Hagyd csak ghostingolni magától. Ha akar valamit, majd ír. Ennyire ne legyünk már egyenlőség pártiak. Le lehet pontozni, de ez még nem az az ismerkedési fázis, ahol neked kéne rohangálnod a férfi után.

2017. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

"Ennyire ne legyünk már egyenlőség pártiak."


De, legyünk.

2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Kozhelyes lekoptatas.
2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
#4 ez így van, egyenjogúság ide vagy oda, ha egy pasinak kellesz, keresni fog. Amelyik meg olyan töketlen, hogy a lány kezdeményezésére vár, az nemis férfi...
2017. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

az összes komoly kapcsolatomban a fiú/férfi már az első randi végén érdeklődött a folytatásról, és aznap, de legkésőbb másnap írásban is keresett (sms, messenger).


én hagynám, ismerkednék mással.

2017. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Osztom az utolso velemenyet,engem is kerestek. Ha a fejeben vagy es nem taktikazos tipus,siman megejt egy par sort randi utan es folytatodik a cset/sms a kov randiig. Aki napokig le se toj,abban nem hagytal mely nyomot,ez az igazsag.
2017. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy barátnőmnek volt hasonló. Amúgy 28 éves a csaj. Első randi, jót beszélgettek egy belvárosi kávézóban, aztán a pasi részéről a nagy csend 2 hétig (!!)

Utána pedig, mintha mi sem történt volna, ráírt a barátnőmre a pasi.

Persze mi egyből megbeszéltük, hogy valószínűleg volt más is, aki jobban bejött a pasinak, és mondjuk amikor az a nő mégsem jött be úgy, vagy a nő ejtette, akkor jó lett volna a barátnőm is.

Az ilyennek annyi esze sincs, hogy legalább fenntartson egy levelezést. Két hét hallgatás után írni a nőnek, na ahhoz már pofa kell, persze barátnőm nem is reagált.

2017. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!