Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félelmetesen viselkedett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelmetesen viselkedett a férfi a randin, ti mire vélnétek ezt? Lehet, hogy őrült? Adnátok neki meg egy esélyt?

Figyelt kérdés

Friss ismeretség, első randink volt ma, és részemről valószínűleg az utolsó is egyben.

Egy csendes kis bárban voltunk, a sarok kanapén ültünk. A bárpult ezt pont takarja, csak a szemben lévő sarok kanapéról van ide direkt rálátás, de az többnyire üres volt.

Nagyon jól indult minden, kellemesen elbeszélgettünk, elcsattant egy csók is (Nem az az érzelmektől túlfűtött, inkább egy olyan apró, első randihoz illő). Aztán egyszer csak, kb minden előzmény nélkül, benyúlt a nadrágomba. Azonnal kivettem a kezét és mondtam neki, hogy ezt azonnal hagyja abba, mire azt mondta, hogy tudja, hogy én is akarom őt, meg nagyon kíván. Elkezdtem mondani neki, hogy egyrészt nem így képzelek el egy első randit, másrészt egy nyilvános helyen vagyunk és ne hozzon szégyenbe, erre befogta a számat, elég erősen, és olyan szigorúan, tekintélyt parancsolóan nézett rám. Nagyon szép szemei vannak, már ez elején beléjük szerettem, de az a nézés megijesztett, nehéz így körülírni, olyan uralkodó, hatalmaskodó volt, vagy nem is tudom. Nagyon rosszul éreztem magam. Mondtam neki, hogy nem normális és elmegyek, tök kellemetlen volt az egész szituáció és meg én szégyelltem magam.

Azóta mindenesetre ostromol a bocsánatkérő üzenetekkel, meg mondogatja, hogy ő nem ilyen, csak hirtelen nem tudott parancsolni a vágyainak, nem szeretne elveszíteni, adják neki még egy esélyt és bebizonyítja, hogy milyen is valójában stb.

De én ma eléggé megijedtem tőle, és kevésbé attól, hogy benyult a nadragomba, mint attól, ahogy befogta a számat utána.

Szerintetek ez mennyire normális?

Azt hozzátenném, hogy alkohol alig volt benne, színjózanon tett mindent.

Szimpatikus volt nagyon, alig vártam a mai estét, álmomban sem gondoltam volna, hogy így alakul.

Én 27, ő 30.


2017. nov. 4. 23:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen nem adnék neki még egy esélyt. Eleve ott kezdődik a dolog, hogy nem mernék vele kettesben lenni.
2017. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

ne minket kérdezz,hanem inkább a faterodat erről.

szerintem ő korrekt választ adna neked erre.

2017. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kamuszagú. Ha mégsem az, akkor viszont a kérdező személyben megvan a nap idiótája különdíjunk nyertese. Gratulálunk!
2017. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
A közelébe ne menj, ez egy kanos, őrült vadállat. Dobd, és ha zaklat, jelentsd fel a rendőrségen.
2017. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj, de egy kicsit is értelmes, mentálisan ép ember számára nem az a kérdés, hogy legyen-e második randi, hanem hogy feljelentse-e erőszakért ezt az erőszakos barmot.
2017. nov. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem! Nem!

Akinek ennyi elég, hogy így viselkedjen, miközben nekem még azt sem engedi a büszkeségem, hogy nyilvános helyen sírjak, vagy kiabáljak, mert illetlennek tartom, az nem való mellém, túl labilis, túl csapongó, túl hirtelen ember. Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ezt folytatni, ez nem egy olyan baki, mint nekem a párommal az első randin, hogy esünk egy hatalmasat, meg kicsúszik a száján, hogy "ku*vajó nő vagy", ez egyszerűen erőszak, és azt nem lehet csak úgy kiszedni az emberből.


Amúgy korábban nekem is volt hasonló randim. Konkrétan a srác benyúlt a lábaim közé (szoknya volt rajtam), kis híján megujjazott, illedelmesen arrébbhúzódtam, mert nem akartam hisztizni vele, erre úgy megfogta a karom, hogy ott maradt a nyoma. Akkor mondtam neki, hogy elenged, vagy ordítani fogok, úgy engedett el... Hát konkrétan amíg haza nem értem, szinte csak hátrafelé néztem, hogy nem követ-e. Egy barátnőm meg mesélte, hogy a sráchoz felment borozgatni, leteperték egymást, erre a srác minden kérdés nélkül óvszer nélkül betette neki, leszorította, és tette a dolgát, úgy rúgta le magáról, utána meg hetekig izgultunk, hogy ne legyen baj belőle (vett be eseményutánit, na de az nem véd mástól, a teherbeeséstől sem 100%-osan)... Fel meg nem jelentheti, mert túl sok az enyhítő körülmény. Mindkettőnktől persze hű, de nagyon bocsánatot kértek a srácok, nekem még egy csokor rózsát is akart hozni, de mondtam neki, hogy a közelembe ne jöjjön.


Hihetetlen, milyen emberek vannak, és nem is az, mert ezen nem lepődnék meg... Hanem hogy mennyire általános kezd ez lenni. Szomorú. Mindenesetre, én biztos nem mennék vele sehova még egyszer. Annyi normális férfi van, biztos találsz olyat, akivel fel sem merül, hogy jó ötlet-e második randira menni.:)

2017. nov. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

Igen, hogyan bizonyítod be, hogy a szex esetleg oké óvszerrel, de a barom mégsem akarta felhúzni?

Feljelented? Önként mentél oda, igen, de az nem volt benne a pakliban, hogy védekezés nélkül, pedig innentől kezdve sima nemi erőszak.

Soha szembe nem jut szexelni senkivel 1-2 randi után, mert nem tudni, milyen őrült baromba futunk bele.

2017. nov. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
81%

Szexuális zaklatás. Egy szóban, és szerencséd volt, hogy nem egy parkban volt az első találkozótok.


Tudod ha vki jól néz ki, az nem mindig egyenlő az udvarias, jó lelkűséggel.


Egy lovagias férfi tud parancsolni a vágyainak még akkor is ha manipulálnák, de ha nem manipulálják, akkor pláne.

2017. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13%

Nem csak, hogy "adjál" de úgyis fogsz, mert szinte minden nő ilyen férfire vágyik csak ezt le szokták tagadni.


Igazi domináns, erőszakos állat. Szóval a kérdést csak azért tette fel a kérdező, hogy megnézze, hogy az álszent népség mire véli a helyzetet, de a döntést már minden bizonnyal rég meghozta és szerintem hamarosan ő fogja a férfit az üzeneteivel bombázni.

2017. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
31%
Mert tudja, hogy mi kell a nőknek.
2017. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!