Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban tetszem neki, vagy csak megakar fektetni?

Figyelt kérdés

Tavalyi búcsúban az egyik hintánál lévő fiúval érdekes körülmények között, de szóba elegyedtünk.

Volt, hogy adott plusz zsetonokat, vagy épp nem vette el. Amikor megállt a hinta, egyből hozzám jött oda. De búcsú után láttam egy lánnyal ölelkezni, aki szerintem a barátnője lehetett...Idén újra rávettem magam, és találkoztam vele. Ismét hozzám jött oda először, és amikor elmentem mellette, direkt belém jött a vállával. Majd amikor következőleg odaadtam a zsetont, úgy vette el, hogy a kezünk összeérjen.



2017. nov. 5. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Megakar fektetni.
2017. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem az égvilágon semmit nem akar tőled
2017. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sikerült elbúcsúzni 1 év alatt?
2017. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki ÉS meg akar fektetni. Ok és okozat kéz a kézben jár egymással.
2017. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. nov. 5. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a táti búcsú? 😃
2017. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!