Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van arra esély, hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra esély, hogy valóban többet akar?

Figyelt kérdés

Nos, nem szeretnék neveket írni elég anélkül is. Nem régiben, egy aránylag híres együttes egyig tagja a fővárosunkba költözött. Én amúgy is nagy rajongója vagyok neki is meg az együttesnek. Volt szerencsék találkozni, meghívott egy kávéra és rengeteget beszélgettünk. Elkérte a telefonszámomat, meg az elérhetőségeimet és azóta párszor már keresett, illetve feldobott egy találkozási lehetőséget.

Bármennyire hihetetlen egy végtelenségig jókedélyű, aranyos és visszahúzódó férfiről van szó, amit én sem hittem volna egészen addig amíg nem találkoztunk. Más a színpad és a videóklippek által mutatott képe. Ezért is vált rettentően szimpatikussá.

Mit gondoltok? Valóban érdeklődik felém? Vagy csak jó firmának tart egy új országon belüli körre?

Köszönöm előre is!


2017. máj. 7. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kellő fenntartásokkal egy probát megér. Ha csak egy kört akar, úgyis nemsokára kibújik majd a szög a zsákból. De addig is: miért ne érdekelhetnéd, ő is csak ember, nem félisten :)
2017. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy akar tőled valamit. Ezt azzal is kiderítheted hogy nem adod oda magad egy jó darabig, ha úgy is kitartó akkor nem hiszem hogy csak arra megy
2017. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. máj. 7. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!