Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megváltozhat a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozhat a helyzet?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal kb. 7 hónapja.Kezdetben csak haverkodtunk,de a harmadik találkozó után elhivtam randizni...de lepattintott,hogy ő nem áll készen és hogy nem akar kapcsolatot.Ennek ellenére ha hivtam hogy találkozzunk,mindig jött és jól sikerültek a találkozásaink...udvaroltam apróbb ajándékokkal(inkább jelképes és figyelmes ajándékokkal,nem drágával)ebből kifolyólag a randi lehetősége részemről többször előkerült de nem jártam sikerrel.Most ott tartunk hogy nem nagyon beszélünk.Én nem akarok barátkozni ő meg randizni.Tudni kell róla hogy előzőleg egy bántalmazó kapcsolatban élt és két éve egyedül él csak egy kutyája van.Kérdésem főleg csajokhoz hogy voltatok úgy hogy elhajtottátok a pasit aztán egyszer csak mégis őt választottátok?Mi volt ennek az oka?

2017. nov. 5. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit tőled akkor lépne. Szerintem barátzóna sajnos.
2017. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még egy dolog...mikor elkezdtünk találkozgatni akkor én még az exemmel...hát jóban voltam elég sokáig...de erről ő is tudott.
2017. nov. 5. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó kapcsolat után 20 éve egyedül élek (a kutyáimmal) és soha többet ne akarok férfit látni velem azonos helyrajzi számon.

Szerintem többre mész, ha nem nyomulsz, mert azt erőszakoskodásnak fogja venni és abból elege van egy életre.

Majd ha hiányzol neki, akkor megkeres, ha nem keres, akkor nem ő a te párod az életben.

2017. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2 ez fontos információ.. Lehet ez nagyon nem tetszett neki, és bár nem áll készen egy kapcsolatra állítása szerint, adott volna esélyt, hiszen elment többször a találkozóra.

Ha nem keres, akkor nem túlzottan érdekli ez a dolog.

2017. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Lehet igazad van...én is gondoltam erre,és kicsit a múltja is közrejátszott hogy belezúgtam.Szetetném neki megmutatni hogy milyen egy boldog építő jellegű kapcsolat,ami nem elnyom,hanem erőt ad.A férfiak többsége azérz szerintem normális.Nem is tudom hogy bírtad ki egyedül 20 évig,én egy hetet is nehezen töltök el egyedül.

2017. nov. 5. 20:41
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Azt tanácsolod hogy ne keressem pár hétig?Csak attol tartok hogy nem fog keresni mert azt hiszi megbántódtam egy újabb elutasítástól...pedig már megszoktam tőle😂

2017. nov. 5. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretne kapcsolatot, majd tudatja veled, nem kell nyomulni.
2017. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Írj neki!

Szépen sorban leírod, amiket nekünk is elmondtál (meg még azt is, amit nem) azzal zárva, hogy nem akarsz nyomulni, de fontos neked és ha majd kész lesz veled a kapcsolatra, boldogan veszed a jelentkezését.

Ennyit tehetsz és vársz!

(Persze nem 20 évig!:)

2017. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem nyomulni...várni...azt a legnehezebb...

Úgy érzem magam mintha 15 lennék pedig már a duplájától is több vagyok.😁

2017. nov. 5. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!