Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim? Mi a vélemenyetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim? Mi a vélemenyetek az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy csinos bolti eladó a közelemben, akit mindenhogy szeretnék megismerni csak hát ugye a munkahely az munkahely! Azt se tudom van e valakije. De ti mit szólnátok hozzá ha ti lennétek az érintett eladó és a pénz mellé egy kis cetlin rajtahagynám a telefonszámom! Próba szerencse nem? Ti hogy fogadnátok ilyen fajta közeledést? Esetleg hogy miért hagytam ott a cetlin a számomat egy kis üzenet jól esne mellé?
2017. nov. 7. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát, én nem hívnám fel akkor sem ha tetszene. Miért én hivogassam mikor ő akar felszedni alapon.
2017. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
1%

Ez csak attól függ, hogy nézel ki és hogy mennyire látszik rajtad a vagyonosság.

Az ilyen csinos "boltieladólányok" egyébként a fél boltnak meg szoktak lenni, persze nyilván csak azoknak, akik jól néznek ki.

2017. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es ez egy kis bolt 4 alkalmazottal 4 nő!
2017. nov. 7. 17:09
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem venném komolyan és egyébként is zavarna, hogy munka közben "zaklat".
2017. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%

#3

Ki beszélt itt az alkalmazottakról ? Alkalmazottal nem állna le, mert azok szegények. A főnöke esetleg, de egy kis bolt nem nagy eresztés és ezt minden nő tudja úgy 17 éves korára. Megtanulják, hogy aki dolgozik a pénzéért, az elve nem jó party...


Amúgy szerinted, egy jó csajt csak te veszel észre ?

2017. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben nem értem a zaklatás formuláját! Ha máshogy nem tudok hozzá közelebb kerülni hogy tegyem? Tenyleg ennyire ellenségesek az emberek? Egyszerű a helyzet ha nem tetszem nem hív fel!
2017. nov. 7. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Gazdagodj meg, vagy játszd meg, hogy az vagy. Az is beválik...
2017. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cetlis telefonszámos dolog ez egy bárban működik este, de nem egy melóhelyen. (Többnyire) nekem barátnőmnek így lett a mostani élettársa.

Szóban intézte a dolgot.

Ne haragudj, hogy zavarlak munka közben, csak már többször láttalak, és nagyon-nagyon szimpatikus vagy nekem, ezrét szeretnélek elhívni egy kávéra valamikor, amikor nem dolgozol.


Ennyi.


Jól sikerült a randijuk:-)

2017. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Tiltsátok már ezt a tetűt. Semmi értelmeset nem mond, csak köpköd.
2017. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jól van 8-as köszönöm az ötleted :) nyitott vagyok minden jó tanácsot megfogadni! Te pedig udvarias lótetű legyél jó ganajtúró és idióta kommentjeiddel légyszíves ne rontsd a légkört! Köszönöm!
2017. nov. 7. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!