Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Van egy férjem, már 8 éve házasok vagyunk, van egy kisfiúnk. Hétvégén rájöttem, hogy levelezget egy lánnyal. Azt írta neki, hogy én külsőre nem jövök be neki teljesen, illetve van egy dolog, amit én nem teszek meg neki szexuálisan. Viszont ez a lány nagyon bejön neki, illetve szereti nagyon csinálni a szexben azt a dolgot, amit én nem szeretek. Egyelőre nem történt semmi, mert ez a lány nem akar családos emberrel kezdeni. De nagyon félek, hogyha nem vele, akkor mással meg fog csalni. :-( Mit tegyek? Nem tehetem meg, hogy elválok, a kisfiam imádja az apját, belehalna, ha nem élhetne az apjával.
2017. aug. 27. 20:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem halna bele.
2017. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%

A gyerek sose kifogás. Egy gyereknek harmonikus békés szeretetteljes családra van szüksége. Jelen helyzetben ti nem lesztek azok.


Azon azért légyszi gondolkodj el, hogy vajon miért süllyedt idáig a kapcsolatotok. Miért nem tettetek meg mindent, hogy jól működjön a házasságotok.

Mindig kettőn áll a vásár.

Ketten hoztátok létre a kapcsolatot, ahhoz is két személy kell, hogy megromoljon.

2017. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
2.-es : a testalkatomról és a mell méretemről nem tehetek. Ha valamit az ember nem szeret szexuálisan, jobb lenne ha kényszerből megtenné? Persze, lehet hogy kifogás a gyerek, csak még akkora a sokk, hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel és nem tudom, hogyan tovább :-(
2017. aug. 27. 20:50
 4/44 anonim ***** válasza:
20%

"a testalkatomról és a mell méretemről nem tehetek."


Mellméret oké, mert az genetika, de tévedés, a testalkatodról TEHETSZ! Mostanság meghíztál? Nem fogytál vissza a szülést követően? Lehet, hogy elasszonyiasodott a tested, ami nem jön be a párodnak.

A testedet tudod formálni, ha akarod!

2017. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
enged neki az anált:) és fizesse a mellnagyobbításodat. Ha nincs rá pénze, akkor meg ne sírjon.
2017. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Nem. Sőt, túl vékony vagyok neki és pici a cicim, eléggé fiús alkatom van. Nem az análist nem engedem.
2017. aug. 27. 20:56
 7/44 anonim ***** válasza:
7%

Akkor fogj hozzá sportolni, szedj fel izmokat, legyen gömbölyű szép popsid.

Nem a kifogásokat, hanem mindig a megoldásokat kell keresni.

2017. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ezek után már eszembe sem lenne megjavítani semmit.
2017. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%
És még a nő puncsoljon. Nem vagytok semmik.
2017. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
16%

Elárulná valaki, hogy mi kivetnivaló van a válaszaimban? Miért kellett leszavazni?


Kedves leszavazó, válaszolj már, vagy te lusta vagy ideírni valamit, és csak leszavazgatsz értelmes válaszokat?

2017. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!