Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Szombaton elhívtam egy lányt randizni. Úgy volt, hogy kettesben leszünk, de a koncert elején összetalálkoztunk néhány ismerősével akik egész este a nyakunkon lógtak és gyakorlatilag 5 percet se töltöttünk el együtt kettesben. A szüleimmel abban maradtunk hogy legkésőbb éjfélig hazaérek. Fél 12-kor szóltam a lánynak, hogy mennem kell, de ő még maradni akart a barátjaival, ezért elköszöntem és egyedül mentem haza(elég feldúltan). Vasárnap hajnalban írt egy üzenetet, hogy szerencsésen hazaért és minden rendben. Nem válaszoltam rá semmit.

Ma reggel újra találkoztunk az uszodába, de nem mentem oda hozzá köszönni, mert beszélgetett az egyik sráccal,aki szombaton is ott volt, és nem akartam magamból hülyét csinálni.

Mire hazaértem írt egy szaftos számon kérő levelet, hogy milyen gyerekesen viselkedek és ez számára intő jel a jövőre nézve,és nem érti miért nem akarom jobban megismerni a barátait. Még nem válaszoltam rá semmit.....ti mit reagálnátok?


2015. júl. 27. 14:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Gyorsan írj neki. Beszélgetett a barátaival, ez nem bűn. Gyerekesen viselkedtél és most is azt csinálod. Légy férfi és beszélj vele. Kérj elnézést a viselkedésed miatt és hívd el valahová.
2015. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg gyerekesen viselkedsz. Ha problémád van, kommunikáld felé a megsértődés és a nem válaszolás helyett. Azt sem értem, miért kell éjfélre otthon lenned, felnőtt vagy már?
2015. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom,de szerintem nem akar Tőled semmit sem a lány.

Max barátnak,talán még annak se...


(Azért írom ezt mivel ha Veled akarta volna tölteni az estét kettesben akkor kicsit a barátaival is lett volna,hogy ne tűnjön bunkónak,de utána nem hagyta volna,hogy rajtatok lógjon az ő barátiköre.

Plusz az uszodában a beszélgetés után ő is oda mehetett volna hozzád.)

2015. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Én adnék ennek még egy esélyt. Hívd el valahová randizni, és közben finoman kérdezz rá, hogy ezzel az ismerős sráccal alakul-e köztük valami. Ha azt feleli igen, vagy nem mondja ezt, de hebeg-habog, félrenéz/forgatja a szemeit/lefelé néz, orrát/haját érintve NEM-et mondva a száját birizgálja, eltakarja, akkor valószínűleg hazudik, és alakul köztük valami (testbeszédre figyelj). Szóval, ha kiderült valahogy, hogy alakul valami, akkor lépj olajra, és többé ne foglalkozz ezzel az emberrel. Nem éri meg futni senki után sem, ha nem értékelik.
2015. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Vasárnap kora reggel indultunk a szüleimmel a rokonokhoz, és az apám nyomatékosan megkért, hogy éjfélre legyek otthon, amit jeleztem a lány felé....du 5-kor találkoztunk. A koncertnek este 10-kor lett vége, úgy terveztem, hogy utána hazakísérem.

Lehet hogy gyerekes a gondolkodásom, de úgy vélem, hogy ha valakit elhívok randizni és elfogadja akkor az a minimum, hogy elbúcsúzik tőlem és nem másokkal megy haza.

Szerintem ez a partner megbecsülésének teljes hiánya...

2015. júl. 27. 15:00
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen mindegy, mit válaszolsz, mert már leírtad magad. Romantikus vacsorára nyilván nem viszi magával a barátait, de ha társasági eseményre mentek, és ott találkoztok velük, az jó ok, hogy megismerkedjetek. Azt sem értem, hány éves vagy, hogy éjfélre otthon a helyed. 14 évesen nem kellene még csajozni, aki viszont párkapcsolatot akar, az legalább annyira legyen már önálló, hogy randizni el tud menni engedély nélkül. Feldúltan távozni, amiért a lány nem akar veled hazamenni egy program közepéről??? Ejj.. haza is kellett volna, hogy kísérjen? Reggel, mikor megláttad őket, oda kellett volna menned, üdvözölni a lányt, megkérdezni, hogy érezte magát este, és a baráttal is közölni, hogy örülsz, hogy velük is találkozhattál. Tudod akinek van élete, az szereti, ha a barátai és a párja kijönnek egymással, hogy a későbbiekben közös programokat is tudjanak szervezni. (Kérdés téged elengednének-e ezekre a programokra..) Teljesen egyetértek a lánnyal, neked még sokat kell fejlődnöd, mire érett, önálló emberként hozzá tudsz szólni egy párkapcsolathoz.
2015. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
#3-as hozzászólóval tudok egyetérteni. Először is, ha a haveri társaságomba keverednénk egy lánnyal, akit elhívtam koncertre, első dolgom lenne bemutatni a csoportnak, és neki is a csoportot, s együtt járni-kelni, de úgy, hogy ne érezze magát feleslegesnek a lány. Sőt, megkérdezem tőle, hogy ha nem érzi túl jól magát a közösségben, akkor volna-e kedve kettesben maradni, mert szívesen eltöltöm vele az estét, ha már eredetileg is így hoztuk össze. Szerintem jól tetted, hogy ezek után nem tapadtál rá. Az meg nagyon érdekes, hogy még csak ismerősök vagytok, és számon kér, lehord, kritizál. Később mit várj tőle? Elküld a muterodba, vagy mi? Mellesleg ő érhette volna föl ésszel, hogy akkor inkább veled tölti az estét, és nem utólag még neki áll feljebb, mert le lettél többé-kevésbé pattintva azon a koncerten. Jobb is, ha nem akarsz ettől a hárpiától semmit. Még ő van felháborodva, hogy ez számára intő jel? Hát akkor te mit szólj ehhez az egészhez? Ne érezd magad bűnösnek!
2015. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát a második találkozásnál talán oda kellett volna hozzá menni.

Mi van, ha rég látott barátokkal találkozott? Akkor teljesen érthető, hogy még velük akart lenni.

Esetleg következő randira valami olyan helyre hívd, ahol kettesben lesztek.

2015. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, végül azzal csináltál magadból hülyét, hogy nem mentél oda...
2015. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de kb. 13-14-nek tűnsz az írásod alapján. Gyerekes, hisztis, kisfiús.
2015. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!