Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fritz Roland kérdése:

Honnan tudom, ha egy lánynak tetszem, vagy éppen csak barát zónában vagyok?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban voltam sokáig, már nem vagyok 2 hónapja és most elhívtam egy lány ismerősömet kávézni, de nem igazán tudom, hogy ő hogyan is áll hozzám most, hogy egyedülálló lettem.

2017. nov. 7. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még a kávé előtt vagy(tok)?
2017. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem már megvolt a kávézás, nagyon csinosan jött. de borzasztóan béna vagyok a jelek olvasásában, szóval nem tudom, hogy volt-e biztató vagy elutasító ilyesmi.
2017. nov. 8. 00:20
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Na ne... Nem tudod, akkor gondold végig, hogyan viselkedett, nézett-e kacéran a szemedbe, meg tudtad-e nevettetni, figyelt-e rád a mondandódra, kommunikatív volt-e, összességében jól érezte-e magát meglátásod szerint, vagy savanyú uborka és távolságtartó volt a viselkedése? Megbeszéltetek esetleg következő alkalmat, vagy maradt a bizonytalan "keressük egymást majd"? (#1)
2017. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Udvarol, bókol, megsimogat, megérint, sokat nevet és keresi a társaságod, elhív ide-oda.

Általában az ilyen jelzések után merek kezdeményezni. Az ilyen finom jelek utalhatnak arra, hogy nem csak szimpátia, hanem lehet, hogy tetszel neki.

2017. nov. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
bakker mozdulj már rá. Ha már benne vagy, az nem barát zóna.
2017. nov. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha úgy viselkedik, mintha tetszenél neki, akkor nem tetszel neki. Ha nem úgy viselkedik, akkor lehet, hogy tetszel neki.
2017. nov. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb lány nem kezd jeleket küldözgetni túl nyílvánvalóan, inkább úgy szokott lefolyni, hogy a fiú küld és arra reagálsz (legalábbis én így tapasztalom). Bár ez emberfüggő, vannak kezdeményezés-képes lányok is, de van aki nem az, hanem inkább ő is szintén várja, hogy te éreztesd, ha akarsz valamit és onnantól bontakozik ki.

Ha megakarod tudni, akkor az a legbiztosabb, ha nem kerülgeted a forró kását, hanem te lépsz valamit. A reakciójából majd lejön, ha barátzónában vagy.

2017. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!