Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez lehet a baja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez lehet a baja a lánynak?

Figyelt kérdés

16F

Oké,igen,tudom.ez már a 3.kérdésem ezzel a történettel kapcsolatban...

Tetszik a lány (15L),egy középsuliba járunk.

Askon már napok óta beszélgettünk.én névtelenül írtam rá mindig és ő kérdezgetett rólam dolgokat és én válaszoltam rá.

Tegnap ráírtam facen.mivel kiderítette ki vagyok.

Beszélgettünk ott negyed órát.aztán mondta hogy menjek le hozzá negyedik óra után.

De nem mentem mert besz@rtam.

Plusz reggel is láttam.néztük egymást egy darabig.Utána félrenézett.mert nem köszöntem neki.

És így szerintem 2 oka is megvolt rá hogy haragudjon rám.

Miközben beszélgettünk askon.leírta hogy utálja ha valaki olyan nem köszön neki.

Most askon írtam neki hogy bocsásson meg de ő nem is válaszol rá.

Facebookon is írtam de meg se nézi az üzenetem.

Szerintetek mit csináljak? Hogy engeszteljem ki?



2015. márc. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
De tahó vagy, már bocs. Látszik a lányon , hogy bejössz neki,erre te ilyeneket csinálsz! :D taps taps
2015. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A jó Solonius ***** válasza:
Fiatalok problémája...
2015. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ne askon írogass, hanem menj oda hozzá!!!
2015. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EgyGyűrű...! ***** válasza:
Ne ezen a gyoker oldalon irogass ki kerdeseket hanem beszelj meg vele egy talit 😉
2015. márc. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
teljesen megértem a helyzeted, de nézd egy kicsit az ő szemszögéből, ráírtál, adott neked egy esélyt és te nem mentél oda hozzá, szedd össze magad, és csak mond meg neki hogy megijedtél mert kedveled, ne próbáld askon vagy facebookon kijavitani, mert nem fog menni, személyesen a legjobb. :)
2015. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!