Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy szimpatikus sráccal randiztok, aki elég félénk és nem csókol meg, akkor megtennétek azt a lépést, segítőkészek lennétek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, megcsókolni nem fognak a lányok, de sokszor egyértelműek az utalások, pl a szemedbe néz mélyen, és egészen közel van egymáshoz az arcotok, akkor mehet a csók.

Na meg a lényeg a fokozatosságon van, hogy nem váratlanul lesmárolod, hanem egy ölelés, apró érintések aztán fokozatosan a csókig.

2017. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Valójában akkor kell, amikor valamelyik eléggé érzi. Felejtsd el, van nemiség, mikor egy elme-elme kapcsolatot alakítasz ki.
2017. nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem segedkezni akarok hanem egy tokos pasit. De ahany ember annyi fele. Rengeteg csaj szeret iranyitani.
2017. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem, majd szexnél is azt fogja várni, hogy a farkát is én irányítsam helyette?
2017. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Én nem nagyon randizok félénk pasikkal, úgyhogy nem.

Le lehet hurrogni, én a magabiztosabb típust szeretem.

(Azokat, akik utána jól átb-sznak, bunkók, gazdagok, börtöntölteléknek néznek ki és még jól meg is vernek, de tudjátok ti ezt úgyis lmaooooo)

2017. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet rosszul értelmezem a félénkséget. Nálatok mit takar a félénkség?
2017. nov. 9. 20:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Férfi legyen, ne lányka!

2017. nov. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 2. randin is ilyen lenne, én max. az arcára adnék egy puszit. Ha azután sincs annyi férfiasság benne, hogy megcsókoljon, akkor hagynám a dolgot. Alapvetően nem gond nekem, ha vki picit félénk, de "bocs, hogy élek" szobanövény típusú pasi nem kellene, aki ennyit nem tud megtenni.
2017. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!