Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, leginkább 25 és 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, leginkább 25 és 30 év közöttiek, összejönnétek egy olyan lánnyal aki 20 éves és teljesen minden téren tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
2017. nov. 15. 18:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A parkapcsolat nem egy allasinterju, nem a tapasztalat szamit.
2017. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nálam minden játszik ha egy húron pendülünnk.
2017. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Bár 30 vagyok, de remélem nem csúsztam le a válaszadásról.

Szexuálisan érted vagy abszolút minden téren az? Szóval a boltba sem lehet elküldeni venni valamit és a postán sem tudna befizetni egy csekket?


Ha csak az első akkor nem tudom. Az igazság az, hogy komoly kapcsolatra azért necces mert 20 évesen még nagyrészt nem tudják a lányok, hogy mit akarnak így túlságosan előre tervezni sem nagyon lehetne vele.

Szexkapcsolatra pedig pont azért macerás mert valószínű nem ilyen jellegű kapcsolatot képzel el magának így, hogy leírtad, teljesen tapasztalatlan.


Legjobb lenne egy korodbeli srácot keresni akivel együtt vagy majd idővel szakítasz amíg nem jön a következő, stb.

Ennek ellenére, ha beleszeretnék akkor nem zárkóznék el a kapcsolattól sem.

2017. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezt párkapcsolat terén értettem, soha nem volt még barátom és még csókolózni se csókolóztam. A korombeli srácok (20) pedig éretlenek. Én nyilván nem akarnék még gyereket meg házasság de azért van elképzelésem arról hogy mit akarok és nem azt hogy összejönni olyannal akivel tudom hogy egyszer úgy is szétmennénk mert ha így lenne akkor már nem lennék tapasztalatlan!
2017. nov. 15. 18:15
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó elképzelés, de tudod az első kapcsolatok ritkán tartanak nagyon hosszú ideig huszonéves korban.

Szerintem, ha megkérdeznél 100 házaspárt (25-30 között) arról, hogy kinek hányadik barátja/barátnője a jelenlegi párja akkor legfeljebb 5% mondaná, hogy az első. Most csak a hasamra ütöttem, lehet több, lehet kevesebb ez a szám, de annyi biztos, hogy nem sok.

2017. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat de nem!!! A legnagyobb k ból lesz a legjobb felesèg! Egy tapasztalatlan lány az első csók után egy jódarabig elvan aztán kîváncsi lesz milyen másik fiú csókja ...másik fiú milyen az ágyban másik fiú milyen programokat tudna csinálni vele!
2017. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez így igaz! De csak nekem lenne az első és vmi ilyesmire irányult a kérdésem hogy egy idősebb srác fejével gondolkodva belemenne -e egy ilyenbe úgy hogy sejti hogy életszakaszban nem vagyunk egy húron, ő dolgozik én tanulok stb.
2017. nov. 15. 18:35
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

Nekem anyu azt mondta anno (mi mindent megbeszélünk anyukámmal), hogy az elsőnél a két dolog EGYIKE mindenképpen legyen meg: Vagy legyek NAGYON SZERELMES, vagy tomboljanak ezerrel a hormonok (legyen meg nagyon-nagyon a kémia).

19 voltam, 29 volt a srác, kémia ezerrel. Én kis hülye azt hittem, hogy szeret (én beleszerettem), de mint kiderült 4 hónap után, egy alfahím. De nem bántam meg, minden csodálatos volt addig a négy hónapig, és hát szexuálisan ezerszer jobb volt, mintha egy 20 éves srác mondjuk rám járt volna gyakorolni. Ezért nem értek egyet azzal, aki azt írta, veszítsd el egy korodbelivel.

(Szóval biztosan érted.)

Aztán ő kezdeményezte a szakítást, és jött a helyes, szolid, aranyos srác, nálam 8 évvel idősebb. A kémia vele is megvan, és még szerelmesek is vagyunk, nyáron házasodunk.

Szóval, csak azért írtam le, hogy nincs kialakult recept erre a dologra.

2017. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, veled egyet értek! Köszönöm :)
2017. nov. 15. 18:45
 10/23 anonim ***** válasza:
#7: Menne a franc bele. Mit gondolsz, miben lennél egyenrangú egy 30 körülivel? Semmiben.
2017. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!