Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretik a férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a férfiak a vastag ajkakat egy nőn?

Figyelt kérdés

Még a nagyobb mellek és a kerek fenék vékony derékkal oké. Még a nagy, csillogó szemek is. De miért vonzóak ezek a hatalmas nagy, felfújt ajkak, amik miatt sok nő feltölteti a sajátját, vagy csücsörít, vagy hasonlók. Minden modellnek szinte hatalmas tepsi szája van... Miért?


Biztos van, akinek nem tetszik, én most a többségről beszélek. Annyira esetlennek és gusztustalannak tartom, én undorral csókolnám meg, de kinek mi.


2017. nov. 16. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindnek a tepsi száj tetszik, de az enyhén telt a többségnek jobban bejön, mint a csíkszáj.

Nekem pl ilyesmi ajkaim vannak a formát, teltséget tekintve:

[link]

Eddig nagyon sokaknak tetszett, de az extrém telt, mint pl ez:

[link]

már kevesebb embernek tetszik, kiváltképp ha töltött.

2017. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Mert elég jó látvány amikor egy vastag ajkú lány bekapja a....


Akarom mondani, tolatásnál lehalkítom a zenét, HOGY JOBBAN LÁSSAK!!! :DDDD

2017. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Többség... Már megint
2017. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Regen azt mondtak ra, sz0pós szaj. Gondolom, ebbol asszocialnak egyeb kepessegekre, pedig koze nincs a kettonek egymashoz...
2017. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Általánosítasz.
2017. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Te dolgod nekem bejön 24f
2017. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Elmondom. Ugyan nem mindenkit vonz, de punci formájú a száj, és azt imitálja, hogyan fog a faxt leszopni.

Most boldog vagy? Pedig erről szól.

2017. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

A feltöltött ajkak undorítóak, de egy szép csajnak igenis legyen genetikailag vastag cuppogói. Sajnos nekem sosem volt benne részem (és nem is lesz), de katartikus élmény lehet, ha egy ilyen ajkú csaj vákumként beszívja a péniszemet.

[link]

[link]

Az sem érdekel, ha rosszul csinálja (amit elég nehéz kivitelezni), de a vizuális élmény kárpótol mindenért. Arról meg nem beszélve, hogy a húsos ajkait is elképesztő élmény lehet megcsókolni.

2017. nov. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Esztétikailag szépek, meg csókolózás közben könnyen lehet harapdálni. Na meg a cumizásnál sem hátrány.

Viszont a mesterségesen felfújt ajkak rondák.

2017. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amiket küldtetek, az számomra már gusztustalan, kivéve a legelsőt, meg amik még sz az Angelina Jolie kategória. Persze, a csíkszáj sem a legcsinosabb (biztosan lehet azt is szépen viselni), de nem értem miért jó egy hatalmas, zselés állagú húsdarabbal az arcodon mászkálni, vagy azt szopogatni bárkinek, miközben be sem tudja csukni rendesen a száját.
2017. nov. 17. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!