Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap buszon találkoztam egy egy lánnyal elöször a buszmegállóban láttam meg ott is összenéztünk majd felszálltum, de neki ott ültek a barátai. Egyszer felém fordult akkor is egy pár másodpercig összenéztünk, majd elővette a pénztárcájából a holnapi napon lévő bál jegyét (egyetemi bál) és megmutatta a többieknek. Nem tudom hogy ez valami célzás lehetett de mindegy is. Mivel én is megyek a bálba ha meglátom hogyan szólítsam le? Félek hogy semmi nem jut eszembe és leblokkolok. Iszonyat szép lány és azóta ezen jár az eszem

2017. nov. 17. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
"Szia, megláttalak téged, ezért ide jöttem, mert nagyom szimpatikus vagy. Hogy hívnak?"
2017. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeintem azert mert valaki a barataival van, akkor meg nyugodtan megszolithato. Viszont vigyazz! Aki szep, az sokaknak szep. Ha muja vagy es azon gondolkozol hogyan szolitsd meg, idokozben megszolitja majd egy vaganyabb rivalisod. Legy bator - aki mer, az nyer.
2017. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen ezt én is tudom, csak nem olyan szituacio mint mikor buliba esetleg tancolnek egy csajjal es csak a faszsagokat nyomom azt holnap mar ugy se erdekel. Hanem tenyleg szeretnem megismerni hogy ne csak futo dolog legyen
2017. nov. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!