Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek neki, mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki, mivel szolitsam le?

Figyelt kérdés

van egy ferfi apukammal lakik egy hazban, ott van egy teazoja.

a ferfi nalam kb. 13 evvel idosebb ugy 38 lehet.

nagyon tetszik, eletemben nala jokepubb fazonnal nem talalkoztam de tvben ujsagokban sem.

tudom hogy ha nem is bejovok, de nem vagyok kozombos mert akarhanyszor megyek mindig nagyon megnez, csak aztan ha a kozelebe kerulok rogton elkezdi a telojat potyogni vagy arrebb all, vagy rogton belekezd valami teakeszitesbe stb.

mintha zavarban lenne


hogy tudnam felvenni vele a kapcsolatot hogy az ne tunjon ramenosnek de megis legyen valami elorelepes szamomra?


2017. aug. 14. 02:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Verd ki nála a hepajt. Hívd a főnököt és mondd, hogy azonnal kéred a panaszkönyvet. Írd bele, hogy hiába jársz ide már hetek óta, de a tulaj módszeresen kerül valamint, még mindig nem hívott randira, ez pedig felháborító....intézkedjenek. név/telefonszám, aztán mosolyogva told az orra alá, had olvassa :D

31/f

2017. aug. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rámenősséget ne tartsd rossznak. Ez után menj oda hozzá, mond hogy szimpatikus ezért megakarod ismerni.
2017. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!