Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik szoktatok pl. a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szoktatok pl. a Margit-szigeten futni, hogy állnátok hozzá ha leszólítana egy srác titeket miközben esetleg pihentek?

Figyelt kérdés
Persze a srác is fut és mondaná, hogy szívesen megismerne benneteket, mert sokkal többre tart titeket, akik edzetek azoknál, akik állandóan kocsmáznak lazításként.
2017. nov. 17. 23:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, de ennél még az is jobb, ha azt kérdezed, nem fog-e esni az eső vagy tudna-e adni egy pézsét.
2017. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Megijednék és elfutnék.
2017. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Minek is jöttem ide tanácsot kérni komolyan, akik számításba jöhetnek, azok nem itt nyomorognak az biztos.
2017. nov. 17. 23:46
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
#2 vagyok, nőként válaszoltam, szoktam sportolni, és tényleg megijednék.
2017. nov. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

A lényeg, hogy szimpatikusnak tūnjön. A hízelgéseket nem szeretem annyira, meg minek hasonlítgat a kocsmázókkal? Vagy honnan tudja, hogy én sosem kocsmázom?


Nekem túl nyomulósnak hangzik, ha ismeretlenek odavágják, hogy “sokra tartanak”. Én mélyebben meg kell ismerjek valakit ahhoz, hogy ilyent mondjak. Elég ha ismerkedik, érdeklõdik irántam. Ne vonjon le mindenféle következtetést így elõre.

2017. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%

Nem a legjobb szöveg, legalábbis nekem nem tetszene, mert nem nézem le azokat, akik esetleg a barátaikkal beülnek egy sörözőbe. Attól, mert futok, nem biztos, hogy különb ember vagyok.

Inkább invitáld meg egy frissítőre, vagy levezető sétára, vagy érdeklődj, mióta fut stb. bármi, ami természetesebb.

2017. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Oké, ez a sokkal többre tartás bár igaz, most csak így kijött belőlem, nem hiszem hogy ezt mondogatnám. De nem tudom mi ebben az ijesztő, mert egy szórakozóhelyen ha megittál már pár sört, akkor elfogadható hogy leszólítgasson valaki, de józanon ez tilos? Én pont hogy így látom értelmét, aki józanon nem küld el, az valószínűleg becsípve sem tenné.
2017. nov. 17. 23:53
 8/29 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nyugodtan. :) Mi, akik sportembernek tartjuk magunkat, nem picsäfutók vagyunk, eléggé egy közösséget alkotunk, és összetartunk. Legalábbis nekem futókkal eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük, vettek részt kutatásban is, nagyon segítőkészek voltak versenyek után is, és a pályán is tök figyelmesek.


Tegnap futottam, és a rakparton egy srác pacsira nyújtotta a kezét, ahogy velem szemben futott. :) Mindketten mentünk tovább, csak a pacsi csattant el, nekem ez nagyon pozitív és jópofa dolog volt. De ilyen már történt nyáron is, meg korábban is, tavaly télen egy hölgyet előztem meg, egymásra mosolyogtunk és integetett nekem, én meg vissza. :)) Ilyet mondjuk nem csak a futók szoktak csinálni, néha a bolondos turisták, vagy a szigeten iszogató fiatalok is, de az ritkább.


Csak az lenne negatív, ha elém ugrana valaki, vagy megállítana futás közben. Az már nálam a zaklatás kategória. De az ilyesmi abszolút nem. Elvégre is, valamiben hasonlítunk, és az egy sportot, egy hobbit űzők szerintem tartsanak össze. A motorosok is villantanak egymásnak, ez is ilyen.

2017. nov. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
61%

#3 Mármint magadról beszélsz? Te minek is jössz ide?


Én nem tudom, hogyan állnék hozzá, mert sok mindentõl függ, pl. kisugárzás, kinézet, hangszín..

Gondolom te itt arra voltál kiváncsi, hogy jó-e ez a dumád? Erre kaptál választ. Ennyibõl nem tudhatjuk, hogy másképp milyen lehetsz.

2017. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A legrosszabb ***** válasza:
95%
A nők általában futni járnak ki a szigetre, s nem azért, hogy vadidegenekkel ismerkedjenek.
2017. nov. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!