Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mikor és kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mikor és kinek kellene felhoznia a 2. randi témát?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az első, de persze kimondatlan randi volt. Mindketten jól éreztük magunkat, csak az eleje nehezen indult, mert még nem találkoztunk. Nagyon szívesen elhívnám már most, csak nem akarom elsietni a dolgokat, mert még nem volt barátnőm és most elég jól alakulnak a dolgok ezzel a lánnyal. Ő 18/l, én 20/f

2017. nov. 20. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%

Magamra ebből a szempontból régimódiként tekintek. Egyértelműen a fiú kezdeményez randit...véleményem szerint nemcsak a másodikat.


Szerintem nem lenne korai, ha ma felhívnád/írnál neki. Simán megkérdezném, hogy jól érezte-e magát a hétvégén. Elmondanám, hogy nekem kellemes volt az első alkalom, és ha ő is úgy gondolja, megismételhetnétek valamikor. Jövő héten vagy rá következő héten...te tetted fel az ideális randi kérdést is?

2017. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felhozhatod.
2017. nov. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, én hoztam fel a találkozót is, meg a végén mindketten mondtuk is, hogy jól éreztük magunkat. És utána írásban is megvolt vagy 2 alkalommal ez. Akkor ma felhozzam neki?
2017. nov. 20. 11:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2017. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, egész nyugodtan
2017. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az hozza fel, aki szeretne második randit. Szerintem értelmetlen klasszikus nemi szerepekkel takarózni és elvárni a másiktól, hogy keressen. Akarsz valamit --> teszel érte.
2017. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Magamra ebből a szempontból régimódiként tekintek."

Ezt azok mondják, akik mindig attól függően régimódiak vagy modern gondolkodásúak, hogy nekik éppen mi a kényelmesebb...


Szerintem ha az egyik fél kezdeményezte az első randit, akkor a másik nyugodtan kérheti a másodikat. Ne érezze az első úgy, hogy csak neki fontos a dolog.

2017. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Én is “kényemes” vagyok ebből a szempontból. Nekem nem jön be a nő kezdeményez imidzs, szeretem ha a pasi lovagias, ehhez is tartom magam. Sikerült is ilyen férfit találnom ;)

Szerintem simán elhívhatod :)

2017. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el, pontos időponttal, helyszínnel, de nem úgy, hogy "nem lenne kedved újra...", pozitívan kezd a mondatot! Sok szerencsét kívánok!
2017. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!