Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek olyan férfival, akinek a szerelmi élete = 0?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan szerelemből viszonzatlan szerelembe estem, Most leszek 26 éves, jól nézek ki, vannak céljaim, sok mindent elértem, biztos lábakon állok, mégsem volt soha részem kölcsönös szerelemben. 2011-ben beleszerettem egy lányba, nem viszonozta, nagyon rossz érzés volt, úgy sikerült elfelejtenem, h 2012-ben beleszerettem egy másikba, de ő szintén nem viszonozta, majd szép fokozatosan sikerült kihevernem, aztán jött néhány jobb év, 2013-2015 között több lánnyal is összejöttem, egyiket se szerettem, ők sokkal inkább akarták a dolgot, mint én, szerettem volna többet érezni, de nem ment, így hát hamar véget értek az ilyen kapcsolatok. Aztán 2015-ben megint beleszerettem egy lányba, aki nem így érzett irántam, nagy nehezen sikerült ezen is túllépnem. Rengeteget szenvedtem ezek miatt,(mind3 lány egyetemi évfolyamtársam volt, így nem tudtam nem találkozni velük). Alapvetően optimista vagyok, pozitív, vidám és nyugodt, mindent könnyen feldolgozok, szinte semmivel nem lehet elvenni a kedvemet, egyedül a viszonzatlan szerelmek tudtak padlóra küldeni, ezek viszont totálisan megsemmisítettek, 2011-13-ig és 2015-től mostanáig folyamatosan egy ilyen általános rossz hangulat uralkodott rajtam. Nem arról van szó, h egyedül rosszul érezném magam, párkapcsolat nélkül is tudok boldog lenni, viszont ha szeretek valakit, aki nem szeret, azt nagyon nehezen tudom feldolgozni, nem mutatom ki senkinek, ezek a lányok, akiket szerettem, kifejezetten pozitívan gondolnak rám, hogy milyen megértő voltam velük, nem sértődtem meg, és nem is erőszakoltam magamat rájuk, de közben magamban belül olyan szinten felőrlődtem, hogy végül fizikailag is belebetegedtem.

2017. nov. 20. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Arra nincs recept hogy ne olyanokba szeress bele akik nem viszonozzák.A fordított felállásra sincs.
2017. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor jönnék össze vele, ha kölcsönös a szerelem. Úgy nem, hogy vagy ő, vagy én nem érezzük azt, amit kéne.

Egyébként ezek nem "hibák", én is legtöbbször viszonzatlanul szerettem és nekem is nehéz túltennem magam rajta. 22N

2017. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy hogyan alakult a múltad ilyen téren nem határozhatja meg a leendő kapcsolatodat. Hiszen te is látod, ha mindkét fél akarja a kapcsolatot, akkor úgyis együtt lesznek. Sajnos ez egy szerencsétlen fordulatok sorozata, ami veled történt az elmúlt időszakban, de előbb utóbb úgyis találsz egy olyan párt, aki viszonozza a közeledésedet.
2017. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!