Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan férfival, aki anyagilag eléggé nehéz helyzetben van?

Figyelt kérdés

Nem mintha a pénzére hajtanék bárkinek is...

(első szempont nálam a modor és a humor aztán , hogy külsőre ne taszítson, legyen ápolt és az anyagi helyzet nem is érdekel, nem várom el,hogy bármit vegyen nekem, sőt a randik nálam úgy mennének h meghívom aztán visszahív és így tovább)


... De! a srácnak néha gondot okoz vonattal eljutni a randi helyszínére is. Így nehéz megoldani a találkozásokat.


2016. szept. 27. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Kimondom a frankót: nem vagytok egymáshoz valók. Kész, ennyi! Ne variáld, ne kombináld!
2016. szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%

ha nincsenek milliós tartozásai, hitelei, akkor nem írnám le az illetőt

úgy nem tudtok találkozni, hogy neki közelebbi helyszínen?

2016. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
kb 1 órát vesz igénybe az utazás, nekem is,mert közeli, nagyobb városba gondoltam, hogy legyen vmi látványosság, v ilyesmi..
2016. szept. 27. 19:00
 4/22 anonim ***** válasza:
Kevés az információ. Mi a srác háttere? Szegény családból származó egyetemi hallgató, aki piacképes szakon tanul? 35 éves férfi, aki még mindig a szüleivel él és soha nem volt munkája?
2016. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
25 év alatti srác (igen családi háttér se a legjobb) asszem szakmunkás
2016. szept. 27. 19:04
 6/22 anonim ***** válasza:
23%

nehogy már ez akadály legyen könyörgöm!

akkor találkozzatok kevesebbet (legyen mondjuk csak heti egy tali), a srác vállaljon plusz melót, spóroljon és kész!

mindenre van megoldás, ha az ember akarja!

2016. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
1 órát én nem utaznék senkiért se!
2016. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Van esely a javulásra? Akkor igen. Amugy meg nem.
2016. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg kevés a fizetése és nem nagyon van szabadon elkölthető pénze. A másik lehetőség, hogy van pénze, csak nem erre akarja költeni.


Látsz reális esélyt arra, hogy a közeljövőben jelentősen javulni fog az anyagi helyzete?

2016. szept. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Kb. fél évvel ezelőtt voltam hasonló helyzetben, mint most te.

Ismerkedtem egy pasival...

Az elején még nem is volt gyanús, hogy állandóan olyan programot talál ki, amihez nem kell utazgatni, pénzt költeni. Mindig hozzá hívott, ne menjünk sehova, stb...

Hozzáteszem, hogy így nekem kellett utazgatnom, ha találkozni akartunk, de mindig kimagyarázta valahogy. (Természetesen ő féláron utazott a munkája miatt, de én menjek.)

Mikor ezt megelégeltem és finoman közöltem vele, hogy ez így nekem nem nagyon pálya, akkor leugatott, hogy mit képzelek én magamról, ő most nem áll úgy anyagilag. Mondom rendben, értem. Nincs ezzel baj, de én erről nem tudtam, mert viszonylag jó állása van. Akkor nyögte ki, hogy igen, a fizujával nincs is semmi gond, de ő a volt barátnőjével hitelt vett fel és most azt nyögi egyedül.


Ment még ez a huzavona egy darabig. Én utaztam, ha meguntam, hogy mindig csak a négy fal között ülünk, akkor elhívtam programokra, én fizettem. Amikor kimondtam, hogy majd én fizetek, akkor boldogan jött.

Ez a fajta magatartás nőben és férfiban is egyaránt undorító és elítélendő. Nem az, hogy nincs pénze, hanem ha én hívom el, ergo neki nulla forintjába kerül a program, akkor jön. Ja, és ő a végén már teljesen természetesnek vette...


Én most egy határozott nem-el válaszolok a kérdésedre. Nem kell nekem "extragazdagpasi", de amit én nyújtani tudok, azt a másiktól is "elvárom"!


(Azt még a kis sztorimhoz hozzátenném, hogy akkor amikor ő ezt eljátszotta velem pont tanultam és a tartalékaimból éltem. Neki ez sem számított. Úgy volt vele, hogy mivel egész jó a családi hátterem, majd anyukaapuka finanszírozgatja a randijainkat, Hát kösz, de nem.)

2016. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!