Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek randizni akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizni akar, vagy csak " azt " akarja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon bejön nekem, és úgy látom, meg mások is azt mondják, hogy én is neki. Viszont múltkor mikor találkoztunk és szóba jött, hogy többet is lóghatnánk együtt, mondta, hogy egyszer megnézhetném a lakását... Hallgassak a megérzéseimre és hanyagoljam, mert csak a szexre megy? Amúgy rendes és félénk, de ezt a kijelentést nem igazán tudom tőle hova tenni ...

2017. nov. 22. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hibbém hogy csak a szexre megy csak szeretné tovább vinni a kapcsolatot de talán ha ezt korainak találod akkor menjetek el inkább kirándulni vagy sétálni vagy valami programra koncertre vagy ha kettesben akartok lenni jó lehet egy múzeum is csak pár ötletet adtam.
2017. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Nem tudom, hogy megvolt-e már a felvilágosító óra, de általában akik párkapcsolatban élnek és szeretik egymást, azok le szoktak ám feküdni. Most már tudod, ha nem szeretnél lefeküdni vele, akkor ne találkozz vele soha többet, mert készpénznek veheted, hogy ő lefeküdne veled.

31/f

2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ez nekem azt jelentené, hogy szexelni akar.
2017. nov. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 25
2017. nov. 22. 20:20
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem csak a vesédet akarja kiműteni és eladni. A nyílt utcáb azt mégsem tudja.
2017. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem ismerjük.
2017. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj fel hozzá nyugodtan, biztosíthatlak róla, hogy nem lesz semmi gond, ha mégis, akkor így jártál.
2017. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szex általában két emberen múlik. Persze lehet, hogy felhív, aztán megerőszakol, de azért ez nem túl valószínű.
2017. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"mondta, hogy egyszer megnézhetném a lakását..."

Ezt kajak bevetem egyszer, soha nem invitáltam még így senkit szexre. :D Hát ez jó, szerintem a lakásában van egy jó nagy ágy is, ami különösen szép lehet, főként azt akarja neked mutogatni. Minél közelebbről.

Mi veszíteni valód van,ha megnézed? Ha szexet akar, akkor max. pofon baxod, és lelépsz, ha nem, akkor minden heppi.

2017. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Diavolino44 ***** válasza:
0%

En rendizni is akarok, s szexelni is, akkor most engem hova teszel. Igaza van a srácnak, aki nyilvan le lett pontozva, azismerkedesbe beletartozik a szex is. Nem feltetlen az elso randin, annak nem vagyok a hive en sem, de azert masodik harmadikon mar minden tovabbi nelkul.


Ha ez ha tenyleg igy hangzott, el kicsit gyanus. En azt szoktam mondni, hogy nezzunk meg egy filmet, s megnyugtatom, hogy filmnezesre gondoltam s nem szexre. Aztan mikor mar ott van, akkor persze, hogy beprobalkozok, utasitson vissza mikor egy oran keresztul ment a csok, meg a simogatas. Csak ra kell fogni, hogy spontan volt az egesz.

2017. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!